2410
2553

خواهرم یک دوست پسر داشت، پسره هیچی نداره،فقط خوش تیپه. خانواده درست و حسابی نداره، تحصیلات نداره، پول نداره، کار نداره.از اولین باری که اومدند خواستکاری هدود دو سالی گذشته، بابام گفت نه. ولی حودشون ارتباط داشتند یواشکی

خوهرم خوشگه الان هم یک خواستگار عالی داره، میگه نه. ما انقدر بهش گیر دادیم گفت فقط اونو میخوام.

اخه چرا مخش تعطیل شده. اون پسره هیچی نداره فقط خوش تیپه.

ممکنه دعایی چیزی گرفته باشند. من زیاد اعتقاد ندارم ولی وقتی خولی خواهرم رو دیدم میگم شاید باشه. 

چون قلبش عاشق عزیزم

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

سلام با اجازه استارتر

میخام دعوتتون کنم این تاپیک ان شالله همگی امشب حاجت روا بشید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2804895/حاجت-روا-بشید

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چون قلبش عاشق عزیزم

اخه ادم یک خونه مثل قصر رو ، یک زندگی عالی و یک شوهر باکلاس رو با ااره نشینی و یک خونواده ...عوض میکنه؟

مادر شوهر چهار تا حرف بهش بزنه، بی پولی بکشه عشق میپره از کله اش

اخه ادم یک خونه مثل قصر رو ، یک زندگی عالی و یک شوهر باکلاس رو با ااره نشینی و یک خونواده ...عوض میک ...

عاشق نشدی ببین چه دردی داره عزیزم امیدوارم عاسق نشی الا بعد از ازدواج ... شکست با عشقش برلش شیرین تر موفقیتی که هر روز تو بغل شوهرش یاد عشقش بیفته

2714
 عاشق نشدی ببین چه دردی داره عزیزم امیدوارم عاسق نشی الا بعد از ازدواج ... شکست با عشقش برلش شی ...

راستش من خودم متاهلم. ولی شوهرم رو زیاد دوست ندارم.من باعقل ازدواج کردم. اینه که حرفت تا حدودی درسته

راستش من خودم متاهلم. ولی شوهرم رو زیاد دوست ندارم.من باعقل ازدواج کردم. اینه که حرفت تا حدودی درسته

اره گلم ببین هیچ وقت جلوی دوتا عاشق معشوق نگیرید بعد ازدواج ممکن خیانت کنند... تمام اینا که خیانت کردند یا هر چی واسه اینکه عشقشون تو دلشون هست رفیقم به زور دا ند له یک پسر دیگا بعد سه سال جدا شد  با بهونه عدم تفاهم رفت به عشقش شوهر کرد.. بزارید بهم برسند و دستشون بگیرید

اره گلم ببین هیچ وقت جلوی دوتا عاشق معشوق نگیرید بعد ازدواج ممکن خیانت کنند... تمام اینا که خیانت کر ...

ظاهرا چاره ای نداریم. بعد دوسال ول نکرده. الان این خواستگار روهم بگه نه، بعدی هارو هم میگه نه.

ظاهرا چاره ای نداریم. بعد دوسال ول نکرده. الان این خواستگار روهم بگه نه، بعدی هارو هم میگه نه.

اره گلم بزار بهم برسند..حسرت به دلشون نزار