2737
2734
عنوان

کی رو تا حالا نتونستی ببخشی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4557 بازدید | 145 پست
پدر ومادرموداییم

من تمامی بچگیم تانوجوانیم سراسر تحقیربود از پدرو مادر وداییم که خونمون زندکی میکرد بامااز صبح تو مدرسه و تا غروب تو کوچه ومسجد همه جیز اوکی بود ولی شب که میشد تحقیربود و تحقیر کتکرو در خفا داییم میزد و پدرم دست بزن نداشت ومادری که خود بچه طااق بود و از زن بابای خود یکدزن هیولا ساخت زن بابایی که واقعا ببگناه وبی زبان بود ولیبرای من پناه بود بهاندازه یک کتاب حرف دارم براشون

متاسفانه برداشت خیلی از مردم ایران این هست ک مردم افغانستان افراد داغون و فقیر و بی فرهنگ و زشت هستن ...

اره درست میگید متاسفانه

من از شما عذر میخوام که اسلام رو درست درک نکردیم

نفهمیدیم ارزش ادما به تقوا شونه نه ملیتشون

من جایی زندگی میکنم که دور برم کلی مقیم از کشورهای دیگه هست، با اروپایی ها و امریکایی ها برخورد عالی میکنن اما افریقایی ها و اسیایی ها خیلی زشت

حتی گاها میبینم حاضر نیستن تو اتوبوس کنار افریقایی ها بشینن

اون لحظه دلم میخواد داد بزنم که چرا شعور نداریم، بخدا جهان سومی یعنی همین

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سعی میکنم تنفر تو زندگیم نیاد ولی تو دلمه انتقام اذیت هایی که عمه و عمو کوچیکم کردن بگیرم حتی تا جایی پیش رفتن که مامانم اون موقع که من نبودم داداش 6 ماهمو ول کنه بره عموم مامانمو بد جور تو اتاق تنها گرفته بود زده بود  بابامم رفته بود بندرعباس واسه کار  خونه نبود  خونمون با خانوادش مفت میخورد ومیخوابید دریغ از اینکه یه روز بره سرکار عمم برگشته بود به مامانم گفته بود از جاییش بزنیش که نتونه تو هیچ محکمه ای نشون بده الانم عموم دخترش نمیبینه خوشحال نیستم ولی همه فامیلای دورشون میگن اینا به خاطر بلاهایی که سر مامانم اوردن هستش

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
2731

خیلی سختی کشیدیم بابا بزرگمم ازشون شکایت کرد مجبورشون کرد از خونه ما برن تو یه خونه دیگه 18 سال پیش3 میلیون پول مارو خوردن درحالیکه اون موقع میتونستیم با اون پول 3 از یه مغازه که الان 4 میلیارد پولش هست رو بخریم بعدشم ادعا داره که بابام سهم الارثشون رو نداده  حتی پول پیش اجاره خونشونم که سال 77 1.5 میلیون بود رو از بابام گرفته بودن  اصلا نمیبخشمشون 

هرکی بهم بدی کرده از نظرش من بهش بدی کردم داداشم بدترین شکل ابرومو برد چون از نظرش من با قبول نشدنم تو کنکور ابروشو بردم مادرم پدرم و.........

من به همه بدی کردم خدا کنه اونا منو ببخشن

2738
عزیزم زمین گرده..

الانم دختر عمم دست از سر من برنمیداره تحقیر کردن تو جمع و... ولی من مثل مامانم نیستم بد سرجاشون نشوندمشون  اتیش انتقام تو چشام هست عمو بزرگم که عاشقشم وقتی تو چشام نگاه میکنه همه چی رو میفهمه میگه چی الان تو رو خیلی اذیت میکنه میخوای انتقام بگیری چشمات قبلا خیلی مهربون بودن الان حتی منم میترسم نگاشون کنم

بابامو نمیتونم ببخشم... همسایمونو که با ابرومون بازی کرد 

خونواده بابام...دو تا دختری که تو دانشگاه اذیتم کردن... و پسری که تو دوران نوجوونی عاشقش شدم و خام بودم اما اون دنبال جسم من بود

دوس پسر قبلیمم نمیبخشم  خیلی اذیتم کرد

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
خدا برا هيچكس نياره كسانيكه ادم رودرواسي داره و يخورده عقب ترن و هميشه از ادم تعريف ميكنن يهو ادم جل ...

با این خاطرت منم یاد دو تا خاطره از مامانم تو مسافرت افتادم که جلو بقیه چه چیزها که بهم نگفت ولی بخشیدمش ...نمیدونم چرا در مقابل خانوادم جوریم که نمیتونم نبخشم و نداشته باشمشون البته با منم بعد ازدواجم خیلی خوب شد

راستش پدرشوهرم و زنداییم و دبیر عربی دبیرستانم.من هرکی هر بدی بهم کرد بخشیدم اما از این 3 نفر نتونستم بگذرم

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
پدرمو  وقتي نوجوون بودم با جمع خانواده ك نه با يه طايفه رفته برديم مسافرت همه پسرخاله هامو دوم ...

اره واقعا خیلی حس بدیه ولی بذار به حساب اعصاب پدرت بعضی وقتا ادم بیجهت به یه چیزی گیر میده ....متاسفانه بچه منم خیلی اذیتم میکنه و منم از کوره در میرم 

خدا دردهای تو را می بیند، او فرصت های جدیدی برای تو فراهم می کند، فرصت های بزرگ تر و بهتر از قبل …
2706