2737
2734
عنوان

شوهرم با دوستاش

167 بازدید | 11 پست

نامزدم چند بار گف بریم شب قدر بیرون من گفتم باشه ولی بعدش منو بیار خونه خودمون راحت نیستم خونه شما بخوابم تا لنگ ظهر بعد گف باشه پس نریم

الان اس داده با دوستام میرم زنگ زدن چند بار

خب برن 

همسر منم با دوستش داره میره

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب ناراحت کنندهذنیست 

نه 

برای چی؟!😨😨😨😨😨

تورو خدا همسراتونو نچسبونین به جیگرتون 

بزارید گاهی با دوستانشون باشن

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738
خب دوستاش که مجردن دوس ندارم بره

از دوستاش چیزی دیدی؟!

اگرنه خیلی این رفتارت بده 

ببین دوست دارین جاتون عوض بشه یعنی ایشون اجازه نده بگه دوست ندارم

اگر اره که خب هیچی

هرکسی جای خودشو داره ادم تو زندگیش به دوست هم نیاز داره شما خودتون دوست ندارین تفریح با دوستاتون برین؟درسته زندگی متاهلی هست ولی دلیل نمیشه ادم چون متاهل شده هیچ دوستی نداشته باشه چه مرد چه زن نیاز دارن هرچند وقت یبار چند ساعت با دوستاشون باشن

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺