2726
 خنک دوست داشتنی     چقد خندیدم

اگ این خنگه پس من چیم😐😂

ال سی دی گوشیم چشمک میزد اسکرین فرستادم برا شوهرم ببین چجوری شده😂😂😂😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگ این خنگه پس من چیم😐😂 ال سی دی گوشیم چشمک میزد اسکرین فرستادم برا شوهرم ببین چجوری شده😂😂😂😂

وای       تو خیلی خوبی

موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.
2728
اگ این خنگه پس من چیم😐😂 ال سی دی گوشیم چشمک میزد اسکرین فرستادم برا شوهرم ببین چجوری شده😂😂😂😂

نترس منم اونروز اسکرین کزفته بودم جند روز بعد احساس کردم بزرگ شده صفحه سیاهش رفتم تو اسکرینا مقایسش کنم بعدا به عمق فاجعه پی بردم😂😂

خدایاشکرت
نه عزیزم پاک نمیشه ربطی نداره اصلا

اخه مبخواستم پاک شه الان گوشی بخاطر رمزش اصلا روشن نمیشه بالا نمیاره میخواستم ببینم وقتی داره درستس مبکنه روشن شد عکسام زفتن؟

خدایاشکرت
اخه مبخواستم پاک شه الان گوشی بخاطر رمزش اصلا روشن نمیشه بالا نمیاره میخواستم ببینم وقتی داره درستس ...

نه چیزی پاک نمیشه

موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.
نترس منم اونروز اسکرین کزفته بودم جند روز بعد احساس کردم بزرگ شده صفحه سیاهش رفتم تو اسکرینا مقایسش ...

یاخدااا😂😂😂😂😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪