2733
2734
عنوان

بچه ها عطر بهارم شوهرم گذاشت رفت تنهایی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوب عزیزم خوندم توهم نبابد اینو میگفتی اگه اون اینو به تو میگف تو هم خبلی دلت میشکست 

باید خیلی با ارامس و خوبی و خنده میگفتی بخودت برس با زبون ریختن و سیاست الان اون فک میکنه تو راحت میتونی خیانت کنی خدانکرده بخاطر خوشتیپی یا اصلا اونو دوس نداری 

حالا اومد یه جوری از دلش در بیار

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
من نمیدونم این مردا یا بعضی زنا احترام به زن وشوهرو نگه نمیدارن و دل میشکنن بعد به فرعیات دین میرسن ...

منم میخواستم همینو بهش بگم...بگم دلمو میشکنی و تنهام میزاری این وقت شب جطور روت میشه از خدا طلب حاجت هم بکنی تو شب قدر

2738
غرورم نذاشت بهش بگم منو ببر اخه قهر بودیم

حرف نمیزدی یک کلمه میگفتی منم میام .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
زنوشوهردعواکنن بلانسبت ماها ابلهان باورکنند.. فرداصب اشتی میکنید نترس  دعوانمک زندگیه

خوب پس امشب چی میشه...دوست داشتم برم مسجد....فردا دیگه به چه دردم میخوره...باور میکنی هنوز افطارمو باز نکردم؟؟؟

2706