1619
1605

“الله اکبر”

خدا بزرگتر است از همه اندوه های من

بزرگتر ازغم ها ودلتنگی های من

بزرگتر ازهرچه سختی ونومیدی

التماس دعا❤❤❤❤

❤ ما همه قاسم سلیمانی هستیم...❤

التماس دعا

🌹🌹خواهری 🌹🌹 میشه بادل پاک و مهربونت برای جورشدن پول جهیزیه ام صلوات بفرستی زودتر برم سر خونه و زندگیم😢امیدوارم خدا واسه دل مهربونت بهترین هارو نصیبت کنه❤❤

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1613

خدايا از تو خواستارم به نامت، اى خدا، اى بخشنده، اى مهربان، اى گرامى، اى پايدار، اى بزرگ، اى ديرينه اى دانا، اى شكيبا، اى فرزانه، منزّهى تو اى كه معبودى جز تو نيست، فرياد رس فرياد رس، ما را از آتش برهان اى پروردگار من. 💔💔💔

هیچﮐﺲ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻋﺎﻗﻞ ﻧﻴﺴﺖ ﮐﻪ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺳﮑﻮﺕ ﮐﻨﺪ!
1620
@باران1330     @روشنا11     @selene     @مهربانو10352   ...

سلام عزیزم 😍 

قابل باشم ، چشم حتماً. 

شمام منو فراموش نکن ❤❤❤

کسے که با ترور حاج قاسم سلیمانے 💗سردار دلها 💗 توسط آمریکای جنایتکار ، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه... جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا ،انگلیس وفرانسه و امارات در حال برگزاری است !....مدافعین حقوق بشر  کَرند ، کورَند ، لالَند....‏"کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا" همیشه در حال تکرار است ! ..نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد...گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ ایران ❤در وطن عزیزم 🇮🇷 ،در پاره تنم ...                                                       مرگ بر حقوق بے بشر 😢😢...............                           خدایا ؛ نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار                    ******اللهم عجل لولیک الفرج*******                                 امام علے (ع):در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد....
سلام عزیزم،محتاجیم به دعا.در کنار حرم امیرالمومنین یادت کردم.

زیارت قبول عزیزممممممم😍😍😍

خوشبحالت که آقا طلبیدت❤❤❤

خیلی خیلی لطف کردی که به یادم بودی عزیزم😍😍😍

سلام‌منو برسون لطفا به امام حسین❤❤❤❤

سلام عزیزدلم❤❤❤

چشم حتما😍😍

متاسفانه تا الان چک نکرده بودم صفحه نی نی سایتم رو

منم به شما التماس دعا تو شبهای باقیمانده🙏🙏🙏

🏴💔تسلیت😔😢💔🏴بعضی از اشتباهات خییلی خییلی دردناکه حتی اگه با نجابت از طرف عزیزترین افراد گردن گرفته بشه و در مورد مقصر اصلی بنا به مصلحت پنهان کاری بشه😔😢😡 #انتقام_سخت(۱۷۹+۱)👊✌ دشمن نمی داندشیعهوقتی که در راه خدا خون❤ می دهد قدرتمندتررررمی شود... تکثیرررر می شود.💪💪✌✌دشمن نمی داند شهید قاسم سلیمانی❤❤برای او خطرناکتر است ازسردار قاسم سلیمانی💚💚👊👊👊💣💣 الا حزب الله هم الغالبون✌✌✌✌خدا در قرآن به کافران و ظالمان لعنت می فرسته و براشون آرزوی مرگ‌می کنه...ما از خدا بیشتر سرمون میشه نعوذ بالله؟؟پس مرگ بر آمریکا👊👊👊👊#سندرم استکهلم یعنی کودتا کند در کشورت، به صدام سلاح بفروشد، هواپیمای مسافری‌ات را بزند، داعش را به جانت بیندازد،یکطرفه زیر توافق با کشورت بزند، حتی از ورود دارو برای بیماران کشورت جلوگیری کند، سرباز و محبوب ترین فرد کشورت را با موشک ترور کند، و این بار با دد منشی تمام و تغییر کدها و تصمیم نفوذیها جان ده ها هموطنت را بگیرد، باز عاشق #آمریکا باشی
1432

عزیزمممم

چه حس خوبی گرفتم که یادم بودی😍

اگه لایق باشم حتما 

التماس دعای ویژه از همه ی دوستان 

اگه گند زدیم و رد صلاحیت شدیم میگیم انتخابات مهندسی شده !... اگه تایید صلاحیت شدیم و رای نیاوردیم میگیم تقلب شده!..  اگه رای اوردیم و گند زدیم میندازیم گردن رهبری!!! اگه رهبری گندهای مارو گردن گرفت و آچمز شدیم استعفا میدیم....
سلام عزیزدلم❤❤❤ چشم حتما😍😍 متاسفانه تا الان چک نکرده بودم صفحه نی نی سایتم رو منم به شما التماس ...

سلام عزیزم💖💖💖💖💖 

امیدوارم خدا بهتررررین تقدیر رو برای خودت و خانواده ات رقم بزنه💞💞💞💞💞💞

عزیزمممم چه حس خوبی گرفتم که یادم بودی😍 اگه لایق باشم حتما  التماس دعای ویژه از همه ی دوستا ...

سلام عزیزممممم😘😘😘😘😘

معلومه که به یادتون هستم😍😍😍

التماس دعا عزیزم😍😍😍