2726

عزیزان من وسیله ای میخوام که که فقط مثلا غذای بچه که تو ظرف پلاستیکی هست رو فقط غذاش رو گرم کنه و با ظرفش کاری نداشته باشه. کلا برای گرم گردن غذا میخوام نه پخت و پز. چون فر دارم واسه پخت و پز. ولی نمیدونم کدوم نوع از اینا میشه اصلا فرفشون رو نمیدونم

توستر بگیر ارزون ترم هست

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توستر؟ مگه فقط برای نون نیست؟ این کاری که گفتم رو میکنه؟ ظرف رو گرم نکنه فقط تو یکی دو دقیقه غذای دا ...

اون توستر گلم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
عزیزم همون کاری که گفتم رو میکنه؟ ظرف رو گرم نمیکنه؟ آخه فک کنم گرونه! 

برا ی غذا گرم کردن میخوای ۷ ۸تومن پول بدی اخه!!

شما دارین اون توستر؟ غذا رو گرم میکنه فقط؟

برا چیزاط دیگم هست مثل پخت شیرینی کیک غذا ولی غذاخم میتونی گرم کنی