2726

بخدا‌ همش‌ درحال‌ خوندن‌ دعا‌ هستم‌ ولی‌ همش‌ بد‌ میارم‌.   اخه‌ چرا‌ 

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍

خوب به جای دعا. پاشو مشکلاتتو حل کن🙄

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا خوشش میاد میگه بزار یکم دیگه صداشو بشنوم😓😒😩

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2728
اصلا دیگه دل ودماغ وحال وحوصله این که ازته دل دعا کنمم ندارم خسته شدم میخوام فقط بخوابم دیگه پیگیر د ...

منم‌.    خدا‌ با‌ من‌ قهره‌. دعا‌ فایده‌ نداره

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
انتظار داری با دست رو دست گذاشتن مشکلت حل شه؟ :)

اخه‌ تلاش‌ میکنم‌ ولی‌ کارم‌ همیشه‌گره‌ میخوره‌.  

منم‌.    خدا‌ با‌ من‌ قهره‌. دعا‌ فایده‌ نداره

بیخیال شو منم دیگه بیخیال شدم سرمو با چیزای دیگه گرم میکنم حتی شب قدرم همینطوری الکی بیدار بودم نه دعا کردم نه قران خوندم 

خدایا داده ونداده ات راشکر
اخه‌ تلاش‌ میکنم‌ ولی‌ کارم‌ همیشه‌گره‌ میخوره‌.  

خب خیلیای دیگه هم تو کارشون مشکل هس. باید ببینی ایراد کارت کجاست. یا شایدم مسیر و راه و روشت اشتباه باشه. احتمال هزار تا چیز هست.