2726
عنوان

یه دعا واسه همه تو این شب 🤲🏾🙏

126 بازدید | 24 پست

امشب شب قدر ، شب بخشش گناهان و اجابت دعاست🙏

امام باقر علیه‏ السلام فرمود: «هر کس شب قدر را احیا بدارد، خداوند مهربان گناهان او را می‌آمرزد.»

امشب بخوانید

1سوره حمد

1سوره قدر

1 آیت الکرسی

3 تا توحید

7 تا صلوات

🙏خداوندا به حق این شب عزیز🙏

⇦به حق خط خط قرآن

⇦و به حق روح پاک محمدمصطفی(ص)

⇦هیچ خانه ایی غم دار

⇦هیچ مادری داغ دیده

⇦هیچ پدری شرمنده

⇦هیچ محتاجی ستم دیده

⇦هیچ بیماری درد دیده

⇦هیچ چشمی اشکبار ✨

⇦هیچ دستی محتاج✨

⇦هیچ دلی شکسته

⇦و هیچ خانه ایی بی نعمتت نباشه

❤️الهی آمین یا رب العالمین...❤️

🌺با انتشار این متن دیگران هم از فضیلت امشب بهره مند کنید 🌺

التماس دعا

🔷️در عجبم از رفتار زنان،که از خدای به این بزرگی، فقط"یک شوهر"میخواهند، و از شوهر به آن درماندگی، "همه دنیا را"  😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منو دعا کنید خواهرا.خانما.مامانا.دخترا

دعا کنید همسرم ترک کنه اعتیاد رو. پاک شه.دعا کنید زندگیم اوکی شه.خواهش میکنم دعام‌کنید😭😭😭😭😭😭😭😭

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
چ عجب از فاز جک دراومدی

پشت این چهره خندون ، من همیشه غصه دارم 🙁

🔷️در عجبم از رفتار زنان،که از خدای به این بزرگی، فقط"یک شوهر"میخواهند، و از شوهر به آن درماندگی، "همه دنیا را"  😂😂
ممنون بابت تاپیک قشنگت

خواهش 

امیدوارم امشب  به حاجتتون برسین

آخییی. بزرگ میشی یادت میره عمویی

هه هه

شما جای دخترمی

منو دعا کنید خواهرا.خانما.مامانا.دخترا دعا کنید همسرم ترک کنه اعتیاد رو. پاک شه.دعا کنید زندگیم اوک ...

انشالله 

انشالله 

🙏

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
2706