2410
2553

نمیدونم خدا مشکلش با ما چیه که همیشه روزگار جلومون سنگ میندازه تا میایم نفس راحت بکشیم از تو بینیمون میکشش بیرون

منم دیگه امروز زدم اعتقادمو کلا از دست دادم دیگه نه کاری دارم باهاش نه چیزی ازش میخوام 

توی زندگیم هر عذابی که بوده داده بهم هر سختی که فکرشو کنید داده حالا اگه ماهم ظالمو حروم خور و ...بودیم زندگیمون به راه بود 😞😞😞

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

باکی داری لج میکنی... خدا؟؟....

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
ایشالا به راه درست هدایت بشی

تو راه راست بودم اما فایده نداره که

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
2714
مگه خدا قول چراغ جادو؟ 

اتفاقا برا بعضیا دیدم هست فقط کافیه بد باشی دیدم که میگم

اگه خدای مهربونم رو از زندگیت حذف کنی واقعا دیگه کی برات میمونه ...هیشکی بدرد آدم نمیخوره .خدارو برای خودش بخواه ...دوسش داشته باش ...هیچی و هیشکی ارزش نداره که بخاطرش با خدا قهر کنیم ...همه اش این دنیا نیست جهان ابدی در پیشه ...مطمین باش اگه سنگی هم هست از روی حکمتشه شاید سالها بعد بفهمی ...

یاد خودم افتادم باردار بودم با کلی مشکل و خونریزی ی چند روز خونریزیم خوب شد ی شب درد وحشتناکی گرفتم و بازم خونریزی به خدا گفتم باهات قهرم میخای بگیریش چرا دادیش دیگه صدات نمیکنم دیگه دوستت ندارم ولی تا تقی به توقی میخورد میگفتم خدایا کمکم کن 😊 بعد اخم میکردم رو به اسمون که ااا من که باتو قهر بودم

خدا مهربونه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببخشید امضات راجبه خودته یا نی نیت

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
چی شده

اگه بگم چی شده یه دفتر هزار برگ میشه اینو بگم که ده ساله یک روز حتی یک روز خوب نداشتم‌ هر چی من و شوهرم تلاش میکنیم و مثل سگ کار میکنیم آخرش بدهکاریم همش استرس همش فشار 

2706