1147
1267

نمیدونم خدا مشکلش با ما چیه که همیشه روزگار جلومون سنگ میندازه تا میایم نفس راحت بکشیم از تو بینیمون میکشش بیرون

منم دیگه امروز زدم اعتقادمو کلا از دست دادم دیگه نه کاری دارم باهاش نه چیزی ازش میخوام 

توی زندگیم هر عذابی که بوده داده بهم هر سختی که فکرشو کنید داده حالا اگه ماهم ظالمو حروم خور و ...بودیم زندگیمون به راه بود 😞😞😞

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 برام صلوات میفرستید شاید خدا از دعای شما یه نگاهی به من کرد و روی خوش زندگی رو دیدم😔

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1279
ایشالا به راه درست هدایت بشی

تو راه راست بودم اما فایده نداره که

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 برام صلوات میفرستید شاید خدا از دعای شما یه نگاهی به من کرد و روی خوش زندگی رو دیدم😔
مگه خدا قول چراغ جادو؟ 

اتفاقا برا بعضیا دیدم هست فقط کافیه بد باشی دیدم که میگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1221

اگه خدای مهربونم رو از زندگیت حذف کنی واقعا دیگه کی برات میمونه ...هیشکی بدرد آدم نمیخوره .خدارو برای خودش بخواه ...دوسش داشته باش ...هیچی و هیشکی ارزش نداره که بخاطرش با خدا قهر کنیم ...همه اش این دنیا نیست جهان ابدی در پیشه ...مطمین باش اگه سنگی هم هست از روی حکمتشه شاید سالها بعد بفهمی ...

یاد خودم افتادم باردار بودم با کلی مشکل و خونریزی ی چند روز خونریزیم خوب شد ی شب درد وحشتناکی گرفتم و بازم خونریزی به خدا گفتم باهات قهرم میخای بگیریش چرا دادیش دیگه صدات نمیکنم دیگه دوستت ندارم ولی تا تقی به توقی میخورد میگفتم خدایا کمکم کن 😊 بعد اخم میکردم رو به اسمون که ااا من که باتو قهر بودم

خدا مهربونه

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )

ببخشید امضات راجبه خودته یا نی نیت

💫هیچ وقت از ناراحتی دیگران خوشحال و از خوشحالی دیگران ناراحت نشو..💗میشه یه صلوات برای آرامش قلبم بفرستی الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل 💖
چی شده

اگه بگم چی شده یه دفتر هزار برگ میشه اینو بگم که ده ساله یک روز حتی یک روز خوب نداشتم‌ هر چی من و شوهرم تلاش میکنیم و مثل سگ کار میکنیم آخرش بدهکاریم همش استرس همش فشار 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1257
ببخشید امضات راجبه خودته یا نی نیت

هیچکدوم عزیزم شوهرمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شوهر منم هفت سالگی یتیم شد .....

💫هیچ وقت از ناراحتی دیگران خوشحال و از خوشحالی دیگران ناراحت نشو..💗میشه یه صلوات برای آرامش قلبم بفرستی الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل 💖
چی شده عزیز اگه دوست داری یکم بگو شاید سبک بشی من اگه از مشکلاتم بگم یه رمان میشه

ممنون عزیزم که انقدر با محبتی خلاصه میگم چون زندگی من خیلی پراز فراز نشیب بوده .اینو بگم که همزمان با ورشکستگی شوهرم و کلی بدهی که به خاطر تورم پیش اومد خونمون رو که ارثیه بود مادر شوهرمو عموی شوهرم بالا کشیدن اون زمان هم آواره شدم هم شوهرم بیکار هم بدهکار محتاج نون شب بودیم ولی همه اونایی که تا قبل دورمون بودن همه ولمون کردن تا بی پول دیدنمون با هزار بدبختی و با کمک پدرم شوهرم رفت سر کار و ماشینم بابام برامون گرفت و با وام یه خونه گرفتیم و اومدیم نفس راحت بکشیم که دوباره چیزا گرون شدن و کار شوهرمم بی رونق شد الان دوباره ۱۰.۱۵ تومن قسط عقب افتادیم که نصفش مال خونس تو این چندسال حسرت همه چی رو به دل خودمون گذاشتیم که پیشرفتی کنیم ولی همش درجا میزنیم هیچ حامی هم شوهرم نداشته و نداره انگار یه ادمه بی کسه.تا الانم همه حامیط من بودم تا گیر بوده طلاهای خونه بابامو دادم یا مدرم به دادم رسیده یا پود ا  کارکرد خودم دادم اما الان منم واقعا خسته شدم و چیزی هم ندارم جز یه حلقه که تقریبا ۱۵ تومن پولشه ولی بیشتراز اون ا این همه فشار خسته شدم مگه یه زک چقدر میتونه مرد باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر منم هفت سالگی یتیم شد .....

مال من که تو چهلم باباش به دنیا اومده هر چی هم مال پدره بیچارش براش گذاشته مامانش و عموش که الان به اصطلاح پدر شوهرمه بالا کشیده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاد خودم افتادم باردار بودم با کلی مشکل و خونریزی ی چند روز خونریزیم خوب شد ی شب درد وحشتناکی گرفتم ...

دقیقا همین حال و روز منه با این تفاوت که من مشکلم فرق میکنه 

از این دلم میگیره که من تمام وقت به معلولا خدمت میکنم تو زندگی کسی هیچوقت دخالت نکردم هیچوقت دل کسی رو نشکوندم مال حروم حتی یه ریال نزاشتم بیاد طرفم اما همیشه خدا اینجوری میزاره تو کاسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1252