2737
2734

از بس واسه چیزایی ک میخوام تلاش کردم و نرسیدم... وقتی میبینم بقیه دارن حسرت میخورن..

دیگه واقعا سعی میکنم سمت کسایی ک چیزی رو دارن نرم... چون چشمام داره شور میشه.. 

یکی دوتا چشم خوردن قشنگ از دست من  

خواهشا بی جنبه بازی درنیارید.. 

ناراحتم

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوستان ببخش استاتر

تورو خدا امشب یادتون نره مادرم دعا کنید جواب ازمایشش منفی باشه از تک تکتون خواهش میکنم یه حمد و صلواتم اگه دوست داشتید بفرستید

تاپیک زدم قبلا ولی خب کسی نمیاد

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
2738

وای عزیزم درکت میکنم..میدونم چ حسی داری...من چشام اصلا شور نیست اما چن بار پیش اومد تا چیزی گفتم اتفاقی افتاد خیلی حس بدیه .فقط همیشه ماشالله بگو و وقتی ک خودت حس میکنی لازمه ان یکاد بخون یا اون آیه هست لا حول ولاقوت الا بالله العلی العظیم بگو 

من یبار به بچه فامیلمون گفتم  ماشالله بچه چقد آرومه دیگه یه سره بعدش گریه و بی تابی کرد! یبار رفتم خونه دختر عمم مادرشوهرش یه گلدون بزرگ با گل خیلی خوشگل تو حیاط داشت موقع بالا رفتن بهش گفتم گلدون تو حیاط و گلش چقدر خوششششگلن!!! ۲ ساعت نشستم موقع برگشت دیدم باد شدید اومده زده گلدون و گلو ناااااابود کرده! انقد خجالت کشیدم که حد نداشت! گفتم کاش نمیگفتم الان این با خودش میگه فلانی چشاش شوره!

بعد این دو مورد حس بدی دارم نسبت به خودم!!!!!بنظرتون طبیعیه یا واقعا چشام شوره؟😒

خیلی دیگه تلقین کردی هر چی دیدی بگو ماشاالله

گفتم ماشاالله ک این شد  

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      

هیچ کس رو ندیدم مثل خواهر شوهرم و دختر عمه شوهرم چشمانشان شور باشه..

اینقدر تابلو که خودشون قبول دارند و من که اعتقاد نداشتم بهش رسیدم

خدایا میشه امام زمان زودتر بیاد .ممنون😍😍

من مادر شوهرم خونه اش رنگ کرده بود خیلی زشت شده بود رنگش .خواستم بهش امید بدم ‌ گفتم وای چقدر قشنگ شده سریع رفت اسفند دود کرد😁 ندید بدید😑

دیگه از هیچی تعریف نمیکنم‌

خدایا میشه امام زمان زودتر بیاد .ممنون😍😍
2706