2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بيشتر اين سو صدا كرد كه يه سري ها ميخوان خواستشون رو به زور به بقيه هم تحميل كنند . 

مادر دلش نميخواد !  اين جمله كامل و واضح هست اينكه بهش توهين بشه عجيبهههه!!!!

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2714
نزاره یه چیز میگن بزاره یه چیز.خدا از این عروسا نصیب نکنه

واقعا 

تکلیفشون با خودشونم معلوم نیست

بعد عکس بچه جاریشو بذاره میاد میگه اونو گداشت بچه منو نذاشت

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐

گذاشتن عکس بچه برادر نبود؟

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

اوووف چه چیزایی رو برای خودشون گنده میکنن .اگه خواهر خودشون بزاره کلی ذوق میکنن

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
نزاره یه چیز میگن بزاره یه چیز.خدا از این عروسا نصیب نکنه

واقعا نمیدونم فارشون چیه؟ 

بعضی از عمه ها میمیرن برا برادرزادشون خوب دوسش داره عکس گذاشته

مامان من همیشه میگه برادر زاده خیلی عزیزه 

سلام دوستان ببخش استاتر

تورو خدا امشب یادتون نره مادرم دعا کنید جواب ازمایشش منفی باشه از تک تکتون خواهش میکنم یه حمد و صلواتم اگه دوست داشتید بفرستید

تاپیک زدم قبلا ولی خب کسی نمیاد

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
2706