2726
عنوان

خانومایی که زایمان کردین این عادیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 22 پست
اگه به بچت شیر میدی طبیعیه

یکبار پریود شدما.نباید بازم بشم😫

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عیبی نداره ، چون بچت داره بزرگ میشه شیر بیشتری میخوره پریود نمیشی تا وقتی هم خوب شیرتو بدی بهش پری نمیاد

ولی جلوگیری داشته باش چون درسته خونریزی نمیکنی اما تخمک گذاری داری و احتمال بارداری وجود داره

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2728

به نظرم طبیعی نیست حتما برو دکتر حتی اینکه بهد زایمان پری نبودی برام تعجب داره از زایمان تا تقریبا 40 روز خونریزی هست تقریبا رحم داره خودشو جم میکنه اینکه نازه بعد 40 روز شدی و الانم نشدی و دردم داری نرمال نیست بله در حالت عادی شیر بدی پری نمیشی ولی شما از نظرم شامل این حالت نیستی اون درده جای بررسی داره حتما برو دکتر 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋