2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره گلم منم داشتم اما حتما برو دکتر چون بارداری هیچ چیزش نمیشه حساب کرد ...اما جای نگرانی نیس استرس نداشته باش عزیزم 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2728
آره گلم منم داشتم اما حتما برو دکتر چون بارداری هیچ چیزش نمیشه حساب کرد ...اما جای نگرانی نیس استرس ...

با سونوگرافی میشه فهمید نشتیه؟ یا حتما آزمایش آمنیوشور باید داد؟ اخه ۵ش دکتر بودم سونو کرد خوب بود

با سونوگرافی میشه فهمید نشتیه؟ یا حتما آزمایش آمنیوشور باید داد؟ اخه ۵ش دکتر بودم سونو کرد خوب بود

آره عزیزم با سونو میگه ...در ضمن شما اب زیاد بخور در هر صورت خدانکرده نشتی هم باشه که میدونم نیست مایعات زیاد بخور

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2738

اگه جدیدا سونو دادی که هیچ اصلا نیس ترشح طبیعیه

آره عزیزم با سونو میگه ...در ضمن شما اب زیاد بخور در هر صورت خدانکرده نشتی هم باشه که میدونم نیست ما ...

مرسی نازدونه جون، انشاالله نینی نازتو سلامت بغل بگیری❤️

مرسی نازدونه جون، انشاالله نینی نازتو سلامت بغل بگیری❤️

فدای تو عزیزم ممنون همچنین شما گلم