2733
2734
عنوان

امروز به شوهرم گفتم😔😔😔

1438 بازدید | 98 پست

از هم دوریم زنگ زده بود داشتیم حرف میزدیم بعد گفت بچم چطوره(من حاملم)من گفتم خوبه سلام میرسونه بعد گفت راجع به اسمش فکراتو کردی بهش گفتم میخوام بزارم آذر😔😔اخه زندگیم شبیه پاییز میمونه 

اگه تاپیکامو خونده باشین میفهمین منو و عشق قبلیمو از هم جدا کردن و ما قرار بود اسم دخترمونو بزاریم آذر از این ب بعد هروقت ببینمش یاد اون میفتم💔💔

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

سلام دوستان ببخش استاتر

تورو خدا امشب یادتون نره مادرم دعا کنید جواب ازمایشش منفی باشه از تک تکتون خواهش میکنم یه حمد و صلواتم اگه دوست داشتید بفرستید

تاپیک زدم قبلا ولی خب کسی نمیاد

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
😔😔😔 عزیزم اینکارو نکن بدتر یادش می افتی...

پسردایی من اسم منو گذاشت رو دخترش من بجاش عذاب وجدان دارم.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

چرا هنوز تو گذشته هستي اين اولين و بزرگترين اشتباهته

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

به نظر من این کار رو نکن

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2706