2410
2553
عنوان

دوستان میشه یه لحظه بیایین بگین نامزدم حق داره ناراحت بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 7712 بازدید | 144 پست
سلام دوستان ببخش استاتر تورو خدا امشب یادتون نره مادرم دعا کنید جواب ازمایشش منفی باشه از تک تکتون ...

انشاالله که بلا به دوره

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

پیام نده بهش تا خودش آشتی کنه. الان خونه باباتی هرچی اون بگه باید قبول کنه. الان معذرت خواهی کنی وقتی مقصر نیستی دیگه همش خودت باید پیش قدم بشی دندون رو جیگرت بذار خودش میاد  

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
2714
عقديد!!!  بايات سخت ميگيره  بچه اولي؟؟

منم بچه اولم یعنی به خاطر همینه گیرن خانوادم؟😐

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

عزیزم کار پدرت درسته... به عنوان کسی که عقد بوده و بیشتر وقتها به خواست شوهرم خونه مادر شوهرم اینا بودم بهت میگم کم برو بعدا می فهمی که بهترین کار رو کردی... بگو بهش زودتر مراسم بگیره برید سر خونه زندگیتون ... 

...Keep Calm and Nothing Else Matters
2706