2733
2734
عنوان

شياف پروژسترون و عدم باردارى

88 بازدید | 7 پست

سلام خانمايي كن به خاطر اى يو اى از شياف پروژسترون استفاده ميكنن ايا تا زمان استفاده اماكن پريودى وجود نداره؟و حتما بايد شياف قطع بشه تا پريودى صورت بگيره؟

اگه بارداری صورت نگیره و زمان پریود برسه، شیاف جلوی پریود رو نمیگیره

جدى شما تجربه اشو داشتيد؟من فكر ميكنم تا زمانى كه شياف مصرف ميشه دريودى صورت نميگيره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جدى شما تجربه اشو داشتيد؟من فكر ميكنم تا زمانى كه شياف مصرف ميشه دريودى صورت نميگيره

من واسه آی وی اف مصرف میکردم و از دکتر پرسیدم 

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           

ولی خودم هم هنوز قانع نشدم!! چون اگه تو بارداری به خونریزی یا لکه بینی بیفتی بهت شیاف میدن، ولی از اونور هم میگن اگه قرار به پریود شدن باشه شیاف هیچکاری نمیکنه

ولی خودم هم هنوز قانع نشدم!! چون اگه تو بارداری به خونریزی یا لکه بینی بیفتی بهت شیاف میدن، ولی از ا ...

اى وى اف انجام داديد مثبت شد؟يعنى با وجود شياف كه مصرف ميكرديد پريود شديد؟

اى وى اف انجام داديد مثبت شد؟يعنى با وجود شياف كه مصرف ميكرديد پريود شديد؟

بله مثبت شد

نه پریود نشدم چون حامله بودم ولی هنوز آزمایش نداده بودم و وقت پریودم گذشته بود، فکر میکردم به خاطر شیاف پریودم عقب افتاده که از چند نفر پرسیدم گفتن اگه باردار نباشی حتی با شیاف هم پریود میشی

2738