2737
2734

به نظر من ادم بد وجود ندارد ممکن در این لحظه همه خطا کنند و نباید به خاطر گذشتشون وقتی توبه میکنند این حق رو ازشون بگیریم و باعث بشیم بد بمونند...نظر شما چیه؟

البته یکسری ادمها ذاتشون پلید عوض نمیشه ولی برخی جای تغییر دارند!

فقط شعار ندید واقعیت رو بگید چه میکنید فک کنید این دختر یا پسر خواسگار یا زن داداشتون قرار بشه و اینحور تصمیم بگیرید!

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه یه نفر واقعا عوض بشه خدا میبخشتش من تو جایگاهی نیستم که نبخشم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728
2738
دختر بد دختریه که شماره بگیره ولی زنگ نزنه!!!!😂😂😂😂😂

وا مگه پسری؟

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
همه آدما خوبن مگر اینکه خلافش ثابت بشه

موافق ولی خیلی ادمها هستند گناهای خووشون پنهون چون پنهون و خلافها کاراشون ثابت نشده به بقیه به چشم زیر دست نگاه میکنند 

من اگه بخام ازد کنم بدون شعار اصلن برام گذشته اش مهم نی..الانم ک با دوس پسرم هستم درباره گذشتش همه چی با جزئیات برام گفته باعث ناراحتیم نشد اصن با اینکه تو  گذشته هرکاری رو دس زده ولی من هرگز دخالت نمیکنم من با آدمی ک الان هس دلدم زندگی میکنم نه گذشته 

2706