2410
2553
عنوان

میشه بیایین برا تعیین جنسیت😉

321 بازدید | 41 پست

من الان تو هفته 13 بارداری. تو سونوی هفته 8 جنین متمایل به سمت راست بود که نشون دهنده اینه که نی نیم دختره.تو هفته 11 یا 12 تست سوزن رو انجام دادم که سوزن تو ادرارم خیلی کم رنگش عوض شد اما زنگ نزد که احتمالا نشونه پسر بودن باشه. دکتر سونو تو هفته 12 گفت شبیه دختره اما اصلا روی حرفم حساب واز نکنی بری لباس بخری چون احتمالش پایینه که درست باشه.

اما حرکات نی نی مو الان تو این هفته کاملا حس می کنم انگاری داره شکمم و قلقلک میده.که معمولا پسرا این مدلی هستن که زود حرکتشان قابل تشخیص میشه

میشه بگین شما چه تجربه ای دارین از تعیین جنسیت

یه ازمایش هس میگن خیلیا ازش نتیجه گرفتن ادرارتو تو لیپان یبارمصرف بکن روش جوش شیرین بریز اگه جوشید غل غل کرد پسره اگه بیخرکت بوددختره تقریباهمه نزدیکانم بااین روش جواب گرفتن میدونم صدرصدنیس ولی میارزه

خدایا نی نی مو بخودت می سپارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منظور تو عکس سونو سمت راست بودن نشونه دختر بودنه

اين آزمايشي هم كه دوستمون ميگه هر بار انجام دادم كلا كف نكرد كه نشونه دختر بودنه ولي بچم پسر بود،از اولم شكم نداشتم رفته بود تو پهلوهام بچم،همشم دلم شيريني و كاكائو ميخواست

2714

تو عکس سونو ربطی نداره کدوم طرفه ولی معمولا دخترا پهلوی چپ هستن و پسر برعکس

من از ۱۶ هفته حرکاتشو مثل سرخوردن ماهی حس میکردم و بعد یکی دوهفته ضربه ای شد نی نی هم دختره😍

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2706