1147
1292
عنوان

دوستان میشه یه لحظه بم مشاوره بدین

861 بازدید | 29 پست

سلام من امروز عضو شدم یکی از دوستام گفت سایت خوبیه

من عقدم بابام خییییلی کم میذاره برم خونه نامزدم نامزدمم از این بابت خیلی ناراحته خیلی از دعواهامون برل اینه که نمیرم حالا دیروز گفت بیا برا افطار منم گفتم بابام قبول نمیکنه ناراحت شد تا الانم پیام نداده.الان پیامامونو میزارم ببینید من حالا من بش پیام بدم یا نه اخه لحنش بد بود منم بم برخورد

بزار ببینم

به تاوان تمام زخم هایی که خوردم زخمی خواهم زد که شعله اش دنیا را فرا گیرد ...     تر و خشک باهم بسوزاندکه هیچ شغالی ادعای گرگی نکند و دیگر هیچ شیری در جنگل نماند   چون این بار در لباس گرگ به جنگل خواهم رفت خخ

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1291

[QUOTE=91479288]چطور عکس بزارم[/QUOTE

همین جا که پیام مینویسی چهار تا عکس بالاش هست از سمت راست دومی رو بزن بعد کلیک کن برو تو اسناد برو تصاویر بفرست

به تاوان تمام زخم هایی که خوردم زخمی خواهم زد که شعله اش دنیا را فرا گیرد ...     تر و خشک باهم بسوزاندکه هیچ شغالی ادعای گرگی نکند و دیگر هیچ شیری در جنگل نماند   چون این بار در لباس گرگ به جنگل خواهم رفت خخ

اشکال نداره که پیش هم باشید شاید برای خوابیدن گیر میدن

1323

هههههههههههههن😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐روغن......

دوستان شرح پریشانی من گوش کنید...قصه ی بی سرو سامانی من گوش کنید...شرح این آتش جانسوز نگفتن تا کی...سوختم سوختم این راز نهفتن تا کی!!!😞😞😞😞😞😢😢😢😢

ولی نرو من میگم نرو

یعنی کم برو

شیم نرو

روز برو

دوستان شرح پریشانی من گوش کنید...قصه ی بی سرو سامانی من گوش کنید...شرح این آتش جانسوز نگفتن تا کی...سوختم سوختم این راز نهفتن تا کی!!!😞😞😞😞😞😢😢😢😢

این اخریو نتونستم بخونم بعد اینکه گفتی بابات راضیرنمیشه چی گفت

1264

یا ابوالفضل..نامزد منم اگه کاندوم میخرید بابام نمیزاشت برم اخه😨

ولی جدی بخوام بگم..با نامزدت حرف بزن بگو دوماه مونده عزیزم تحمل کن تا بریم خونه خودمون

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
1290