2737
2734

از جایی که میدونی واقعا اصله خوبه .من یه مدت میخریدم اما الان اونا هم گرون شدن نمیشه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
از جایی که میدونی واقعا اصله خوبه .من یه مدت میخریدم اما الان اونا هم گرون شدن نمیشه

ممنون...از کجا بفهمیم اصله؟اسم کانال یا پیجی میدونین؟ من عطریجات گلبرگ شنیدم 

خدایا شکرت♡
من چی چی صورتی خریدم اره بوش مثل خودش بود

آخی چی چی صورتی دانشجو بودیم یه دوره با همه دوستام داشتیم بوش منو میبره به اون دوران...مرسی عزیزم آدرس داری از جایی که خرید کردی؟

خدایا شکرت♡
ممنون...از کجا بفهمیم اصله؟اسم کانال یا پیجی میدونین؟ من عطریجات گلبرگ شنیدم 

نه من از یه مغازه ای میخریدم ،الان دیگه بدون جعبه کم میاره میگه خیلی گرون شده .دیگه کسی به خاطر ادکلن اونن بدون جعبه ۱ تومن پول نمیده 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
نه من از یه مغازه ای میخریدم ،الان دیگه بدون جعبه کم میاره میگه خیلی گرون شده .دیگه کسی به خاطر ادکل ...

اخه من ادکلنی که دیجی نگاه کردم یک و هفتصد بود استوکش رو پرسیدم میگن ۲۷۰...یجوری به نظرم منطقی نیست اینقد تفاوت قیمت

خدایا شکرت♡
2738
اخه من ادکلنی که دیجی نگاه کردم یک و هفتصد بود استوکش رو پرسیدم میگن ۲۷۰...یجوری به نظرم منطقی نیست ...

نه ادکلن ۱۷۰۰بدون جعبه و اصلش  خیلی ارزون بدن ۱ تومنه عزیزم .پولت رو هدر نده

آخی چی چی صورتی دانشجو بودیم یه دوره با همه دوستام داشتیم بوش منو میبره به اون دوران...مرسی عزیزم آد ...

منم خیلی وقت پیش خریدم.نه متاسفانه اخه از یه دستفروش خریدم🙄🙄😬😬😬😬

من يسري ادكلن اورده بودم برند نيست ولي براساس اون برند خاص ميزنن مثلا يه ادكلن با نام جديد براساس بوي مثلا چانل يا گوچي كه از نظر قيمت كلي تفاوت دارن ولي خوب تو نوع خودشون اصلن 

مثلا اگه چانل ١٢٠ دلار باشه اينا ٢٠ دلارن

حالا نميدونم همينو استوك ميگن يا نه

بعضياشون جعبه هم دارن 

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

اتفاقا يسري رژ و سايه هم اورده بودم دوستم سفارش داده بود منم مثلا بجاي ٢ تا ٢٠ تا اوردم يسري رو دوستاش خريدن يسري هم موند كه قرار بود باشگاه ميره بزاره برا فروش نميدونم  تموم شدن يا نه

بنظرم قيمتاش رو خوب گذاشته بودم 

اون برندها كه همش تو هفته اول رفت مثلا جادور ديور همون دو روز اول فروش رفت   ١٢٠ دلار بود فكر كنم با دلار ٨ تومن مثل برق فروش رفت متقاضي هم داشت منتها من ديگه برامنميصرفيد 

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
اتفاقا يسري رژ و سايه هم اورده بودم دوستم سفارش داده بود منم مثلا بجاي ٢ تا ٢٠ تا اوردم يسري رو دوست ...

منم دقیق نمیدونم ولی استوک دقیقا هم شیشه عطر هست با همون اسم ولی فک کنم گمرک اینا نداره ارزونه 

خدایا شکرت♡
2706