2733
2734

سلام من سال۹۶برج یک ازدواج کردم و سال بعدس یعتی۲/۹۷ جدا شدم به دلایلی.

یک ماه بعد از جداییمون با پسری که هم سن خودمه آشنا شدم من خودم ۲۱سالمه.

اسم پسر حسن و من بدجوری عاشقش شدم ولی خودمم میدونم برام خیلی کم گذاشتی ولی از یسری مسائل واقعا منو حمایت کرده و دوستم داره.

اولا اون سرباز و داره خدمت میکنه،دوما من یه مزاحم داشتم و اون فهمید و رفت سراغش ترکوندش.و۱۰میلیون دیه ی پسره و داد و الان حبس قانونی داره.

ازطرفی من باخواهرم زندگی میکنم اون هم جدا شده و بخاطر یسری مسائل نمیشه با خانوادم زندگی کنم و ازطرف دیگه خواهرم اذیتم میکنه ولی حسن براش انگار مهم نیست و حتی یه خونه برام اجاره نکرد هرچند که آوارگی منو میدید.

منو برد یه مدت خونشون زندگی کردم ولی مامانش اخرش گفت از خونشون برم و همچنان با اذیت های خواهرم روبه رو شدم.

من خیلی حسن رو دوستتدارم و اونم عاشقمه بنظرتون باهاش ادامه بدم یا یکی بهتر پیدا کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

حسن کجایی به زنتو جمع کن😂

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

چ مادرخوبی داشته تحملت کرده و چ پسر بدی بوده ک احترام نزاشته ب بزرگترش و دوس دخترشو برده خونش 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2706