2737
2734
عنوان

یخچال جهازو عروس پر میکنه؟

232 بازدید | 16 پست

تا الان یک ملیون و دویست دادم برای خوراکیای خونه.تازه لبنیات برنج گوشت مرغ ماهی مونده.

اونارم بخرم دیگه دوملیون دست کم میشه.اخه چرا این رسمای ازار دهنده ور نمیفته.

خانواده عروس چه گناهی کردن؟

می دانم که روزهای خوبی در راه است

واقعا تو این گرونی از ی خرجای اضافه باید زد

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

شوهرت خریده یا پدرت؟

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا وقتی ما ادامه بدیم همین رسما میمونه حتی برای بقیه 

چرا باید خوراکی خونتونو پدر مادرتون بخرن؟؟؟

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2728

آره عروس پر میکنه

ما در حد معمول پر کردیم

نه مثل بعضیا که مواد غذایی یه سال آینده رو میخرن

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

نه من فقط مامانم ادویه و شوینده دادبهم .. صبح عروسیم شوهرم رفت همه چی گرفت یخچالو پر کرد .. ما ک رسم نداریم داشتیم هم زیر بارش نمیرفتم هرگز

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2738

میتونی با شوهرت بخری

به هیچ خاله زنکی هم نگی که شوهرت خریده

والا من دوسال پیش شوهرم یه تومن داد

بابامم دوتومن

یه تومن گذاشتم جیبم😎

دوتومنم خرید کردم

به همه چیزم پولم رسید

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
خوش بحالت.

تو خودت اینجوری میخای بایست جلو این رسم رسوم مزخرف

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
خودم خریدم

در رابطش با شوهرت حرفی نزدی؟؟؟ 

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2706