2733
2734

ماسك زردچوبه

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زردچوبه با چی؟ زرد میکنه لامصصصصصب

تو نت سرچ كن مياره ن بابا زردم كنه ميره با صابون بشوري 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2731
سفیده تخم مرغ رو اینقدری هم بزنه ک فوم مانند بشه بعد با شکر مقدار زیادو ابلیمو و کمی زردچوبه  ا ...

شکررررر😳😳😳😳😳

خودت امتحان کردی؟؟!!!

🙏🏻میشه واسه خوشبختیم یک صلوات بفرستین🙏🏻
2738
شکررررر😳😳😳😳😳 خودت امتحان کردی؟؟!!!

اره عزیزم من خودم مشاور پوست هستم سه روز اول باید هرروز بزاری و بعد هفته ای دو بار موقع شستن هم حتما اروم صورتت رو ماساژ بده و بعدش مرطوب کننده و ابرسان یا همون چند قطره روغن گیاهی فراموش نشه و چون کار اسکراب رو انجام میده موقع بیرون رفتن از خونه حتما ضدافتاب بزن 

🖤
اره عزیزم من خودم مشاور پوست هستم سه روز اول باید هرروز بزاری و بعد هفته ای دو بار موقع شستن هم حتما ...

عزیزم همون شکر سفیدی که میخوریم منظورتونه دیگه؟!

اره خانومی شکر سفید یا قهوه ای فرقی نداره و اینو بگم شکر ی خاصیت لیفتینگ و لایه برداری داره 

الان درست کردم همرو باهم قاطی کردم

شکر توش اب شد دیگه همه باهم قاطی شد شبیه فرنی شد😬😬

الان درست کردم همرو باهم قاطی کردم شکر توش اب شد دیگه همه باهم قاطی شد شبیه فرنی شد😬😬

عزیزم شکر رو باید اخرین لحظه وقتی ک میخای ب صورت بزنی بریزی گفتم سفیده رو اینقد هم بزن فوم بشه نیازی ب اون همه قاطی کردن نبود ک   اشکالی نداره شایدم شکرت از نوع پودری بوده چون بعضی شکرا پودریه و بعضی درشت همونجوری بزار فقط برای شستن کمی صورتت رو خیس کن اروم با دستت ی چنددقیقه ماساژ بده و بعد بشور

🖤
عزیزم شکر رو باید اخرین لحظه وقتی ک میخای ب صورت بزنی بریزی گفتم سفیده رو اینقد هم بزن فوم بشه نیازی ...

اره خب قاطی شدن دیگه

حالا تاثیرش فرق میکنه یعنی؟!

اره خب قاطی شدن دیگه حالا تاثیرش فرق میکنه یعنی؟!

وای عزیزم اصلا وارد نیسی فک کنم زیاد ماسک نمیزاری   ن گلم خاصیتش از بین نرفته ک فقط لایه برداریش سطحی تر شده چون اون ذرات رو نداره 

🖤
2706