2733
2734
عنوان

✉📩نامه ایی به نی نی یارها

292 بازدید | 51 پست

بسمی تعالی

از:ramin98

به:

@نی_نی_یار_1    

@نی_نی_یار_2    

@نی_نی_یار_3‍ 

@نی_نی_یار_5    

موضوع: افزایش تاپیک

سلام علیکم

احتراما تقاضا میشود ،در راستای اهداف عالیه در حفظ ارتقاء  سایت و روحیه کاربران، با حفظ مقررات این سایت ، و همچنین محدودیتهایی که  در تعداد تاپیکها وجود دارد ،خواهشمند است نسبت به افزایش تاپیکهای این بنده از تعداد روزانه ۶ تاپیک ، به ۸ و یا ۱۰ تاپیک موافقت نمایید، لذا در این خصوص اقدامات لازم را مبذول و نتیجه را امر به ابلاغ فرمائید.

کاربر:ramin98

امضا

🔷️در عجبم از رفتار زنان،که از خدای به این بزرگی، فقط"یک شوهر"میخواهند، و از شوهر به آن درماندگی، "همه دنیا را"  😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از دوست نی نی یار ها به رامین ۹۸

زرشک

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

چقدرم تاپیکات جالبه. واقعا اگه اجازه ندن بار فرهنگی سایت کم میشه!

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
2738

نی نی یار ۳ آبی نشد واسه همین قبول نیس نامت از اول بنویس😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
از دوست نی نی یار ها به رامین ۹۸ زرشک

دهنت 😂😂😂😂

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
شمالی هستی 😂😂

اره

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

رامین واقن نمیشه بعضیا با همون ۶ تا گندشو درآوردن😐

مثلا خودت واقن تاپیکای چرتی زدی😐

با تشکر سوگند۷۵

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
کجا ساری؟ بهشهر؟ 

همشهریتم 😎

صداشو در نیار 😬😬

2706