2733
2734
عنوان

یعنی چی که میگید عمه و خاله و... هم سهم داره از بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو تاپیک پربازدید اومدن میگن عمشه و سهمی داره از بچه و..‌.نمیتونم درک کنم.خوب باید اجازه بگیره از پد ...

اوووف نگو برای ما که حموم میبرتش 

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
2731
2738
دقیقا.آدم باید منطقی عشق بورزه به خانوادش.نه با احساس مالکیت و رقابت

در اصل اكثر عمه ها و عموها و خاله و دايي يعد از يه دوره اي كلا نسبت به بچه خواهر و برادرشون بي تفاوت ميشن و سرگرم زندگي خودشون ميشن

ولي عقده هايي كه دارن باعث ميشه كه تو سالهاي اول تولد دلشون بخواد مادر و پدر بچه رو اذيت كنن با حس تملك و رقابتشون

واقعا؟؟؟توچی گفتی

چی بگم وقتی یه نفراین همه نفهمه به زن حامله این حرفواین حرفومیزنه زیرشم زده بودولی اس داده اسشم مونده توگشیم 

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
برای دخالت وتصمیم گیری نه سهمی نداره اما برا ابراز محبت ودوسداشتن البته که داره ،یعنی شما دختر همسای ...

بعضی همه ها تو ابراز محبت شورش رو در میارن به بچه میگن باید منو از مامانت بیشتر دوست داشته باشی😐😐.شما خواهر شوهر بد ذات ندیدی

وای چه زشت و بد

آخربی رحمیه هیچ وقت یادم نمیره

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706