1421
1363
عنوان

فقط باکلاسا و خاص پسندابیان

307 بازدید | 13 پست

سفارش دوخت سیسمونی میپذیرم دررنگ ها و انواع طرحهای دلخواهتون،،تشک گاردار،بالشت،پتو،ساک زیراندازو...برای مشاهده ی نمونه کارها به ایدی بنده مراجعه کنید[email protected]

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390

دير گفتي عزيزم سيسمونيمو دارم درست ميكنم اينايم ك گفتيم گرفتم انقد خساسم ك از الان افتادم دنبال چيزاي خاص

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️
دعا کن یه خواستگار خوب بیاد تابستون ازدواج کنم انشاالله بهت سفارش میدم در آینده

😂😂😂😂الهی شوهر کنی شب اول بچه دار بشی

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین
خیلی باکلاس و خاص پسندم ولی خوشبختانه قرار نیست دوباره بچه دار شم عزیزززززم

اره ولا با این گرونی که تو ایران هست کی حوصله داره لچه دارشه دیگه

1394
دير گفتي عزيزم سيسمونيمو دارم درست ميكنم اينايم ك گفتيم گرفتم انقد خساسم ك از الان افتادم دنبال چيزا ...

چقققققد زووووود

دير گفتي عزيزم سيسمونيمو دارم درست ميكنم اينايم ك گفتيم گرفتم انقد خساسم ك از الان افتادم دنبال چيزا ...

ل اقل برام تبلیغ کنین،،ممنونتون میشم

دیر گفتی من که از بس خاص پسند بودم هیچی تو بازار گیر نیوردم پولشو گرفتم😅😅😅😅

😂😂