2737
2734
عنوان

خدایا اخه چرا مامان من 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 116 پست
مامان منم مشکلش همینه دیگ ک من و زود شوهر بده خیالش راحت شه  شما کسی و دوست داشه باشی میتونی ب ...

از دوست پسرت تعريف كن بگو فكر نكن زن اين نشم ميرم با يكي ديگه ها ميمونم خونه تمام

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احترام؟ وقتی همش تو اتاقم ی نمیاد بگ در بیا بیرون پوسیدی اونجا چ احترامی بذارم خاهر

خب عزیزم اشتباهت همینه که همه اش تو اتاقی.

بایداز اتاق بیرون بیایی وبه مامانت سربزنی و بگی مامان عزیزم خسته نباشی من شرمنده زحماتت هستم ای کاش بتونم ذره ای از ان را جبران کنم.مامان تر بخدا منو ببخش که در زمان امتحانات هستم وکمترمی تونم بهت سربزنم وبهت کمک کنم .قربون مامان گلم بشم اگر یه وقت هایی اونا ناراحت می کنم.امیدوارم که منو حلال کنی واگر خطایی هم ازم سرزدمنو راهنمایی کنی.من می خوام دختر گل مامان وافتخار اون باشم.

2728
خب عزیزم اشتباهت همینه که همه اش تو اتاقی. بایداز اتاق بیرون بیایی وبه مامانت سربزنی و بگی مامان عز ...

ابجی ی چیز بگم 

ی سال پول نداشتم واسش کادو تولد خوب بخرم براش ی کیف خریدم 

ابجیم و بابام باهم براش گوشی خریدن 

مامانم سر اون ی ماه با من قهر کرد از اون ب بعد با من بد شد بخدا ب امام حسین راس میگم

😔😔😔😔 چکد بار خاستم خودکشی کنم بخاطر عشقم نتونستم 

عزیزم خودکشی چیه انقد زود بهت بر نخوره وقتی باعث شدن شما ب این دنیا بیاین تا آخر هم وظیفشونه.شمام اصن باهاشون حرفی نزنین و ناراحتییتون رو نشون بدین واسه خودتون ارزش قائل شین 

من از آن وقت که دربند  توام آزادم  
2738
خب من ی خواهر دیگ دارم ک همه میدونن مامانم چقد دوسش داره  من و خواهرم چهار سال اختلاف سنی د ...

باید حتما با یه مشاور صحبت کنی...باعث شده اعتماد ب نفستو از دست بدی...

خدا هست🙂
چند سالته آجی؟؟ هیچوقت برای فرار از مشکل ازدواج نکن  چون بدتر میشه همه چی😔

۱۸ 

پس چیکار کنم اجی 

معلوم کی دانشگاه قبول شم یا نه اگ قبول شم حتی فک مبکنی راحتم میذاره 

تو بگو چیکار کنم

ابجی ی چیز بگم  ی سال پول نداشتم واسش کادو تولد خوب بخرم براش ی کیف خریدم  ابجیم و بابام ...

الهی بگردم اخه تو پولت از کجا بود ک بخوای چیز دیگه ایی بخری...

بابات چطوره باهات؟؟؟

خدا هست🙂
2706