1265
1273
وااااا  من الان چند روزه نيومدم يا اومدم زود رفتم

حتما یک نفس دیگه بوده نفس ۰۷ ۰۸ ۰۹ نمیدونم نفس چند بود ولی بود تاپیکموزد شاید روحت بوده

منم کاربر قدیمی محسوب میشم ها 😎😎😅
کار خوبی کردی قرمز و ورداشتی کل سایت شده زرد و صورتی و ابی و بنفش و نارنجی😁😁

رنگین کمون درست کرده بودن🙄😂

یه چندمدت نرقصیدیییم ، به پای نی‌نی‌سایت هِی چسبیدیم، میگیم کو کاری وکو تفریحی، تینا رو شما از دست میدین     

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

الكي؟!!!!

برو گمشو اصن😒😒😒نکبت نکبت نکبت جواب محبتمو اینجوری میدی

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                                                                                                           من تو کاری ک میکنم بهترینم؛ولی کاری ک توش بهترینم؛زیاد جالب نیست...
1258
ههههههههههه بيااابغلممم عشقووووم واي تو گروه خيلي سرم شلوغ شده خيلي خوش ميگذره 

😍😍😍😍😘😘😘😘اومدمممممم

کیا هستن مگه؟

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                                                                                                           من تو کاری ک میکنم بهترینم؛ولی کاری ک توش بهترینم؛زیاد جالب نیست...
1274
اوهههه خانم سورپریز پروفت بعد سالها عوض شده تو پروفت بنویس SARA😨😂😂

مینویسم پروداکشن بای سارا😂😂

یه چندمدت نرقصیدیییم ، به پای نی‌نی‌سایت هِی چسبیدیم، میگیم کو کاری وکو تفریحی، تینا رو شما از دست میدین     
1167
٧٧ نفر هستن

اوووو چه خبره😒من حوصلم سر میره

1280