2737
2734
عنوان

غسل

303 بازدید | 26 پست

سلام خانوما من هفته پیش یکشنبه ظهر پریود شدم...همیشه هفت روزه میشم...حالا دیروز دیدم ک تمیزم رفتم غسل کردم حالا میشه یا ن؟چون میگن باید روزاش فرد باشه و اینا

مگه خیابونه که طرح زوج و فرده هر وقت پاک شد دیکه باید غسل کنی.یه بار ممکنه به خاطر شرایط اب هوا ۵ روز بشه یه بار تغذیه ۱۰ روز و .....

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سوال منم هست یعنی پاک باشی نباید بری باید فرداش بری؟بمنم بگید

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

روزای چی فرد باشه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

کی گفته باید فرد باشه؟

تعداد روزهای پریودی از سه روز هست تا ده روز و برای هر کسی متفاوته. من خودم 4 روز هست

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2738
سه پنج هفت و نه،،،، زوج نداریم 

کی گفته؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
یعنی امروط دوباره باید غسل کنم؟ خود یکشنبه رو یروز حساب کنم..دیروز میشده هفت گیج شدن اصلا

پنبه بذار ببین  لک نداری ،معلومه اگه تمیز باشی غسل درسته

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

من ک هر وقت تموم‌شده غسل کردم کاری ب زوج و فرد نداشتم نشنیدم. مطمئنی؟؟

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2706