2726

من امروز بی بی چک گذاشتم سریع دوتا خط افتاد بعدش رفتم آزمایش دادم بتام ۱۰ بود هنوز ۳ روز به پریودم مونده

امروز ۱۲ روزه که از تزریق hcg میگذره

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زود آزمایش دادی یکم صبر کن

خدایا ازت یه خواسته دارم میشه دیگه هیچ زنی رو زمین نباشه که هرماه انتظار خط دوم بی بی چکو بکشه😔خداجون تو که اینهمه مهربونی اینهمه بهمون نعمت بخشیدی لطفا نزار هیچ زنی حسرت شنیدن کلمه ی مامان به دلش بمونه🙏میشه یه صلوات برا همه منتظرا بفرستین❤️
2728
زود ازمایش دادی 

به نظرت مثبته؟

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》

آخه دیدم بی بی چک مثبت شد رفتم

چندمین روز پری امپول زدی

۱۷

2706