2726
عنوان

چرا داستان زندگی لیموناد ترکید؟

222 بازدید | 28 پست

عی بابا!

یعنی نمیتونید یک ساعت عاقل بشینید

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیشد اخرش؟؟جداشده بود از شوهرش؟

زرنگای سایت نذاشتن بفهمیم. 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
2728
عاقل!حالا چرا توهین؟!!!!!

توهین به شخص شما بود؟ ب اونایی که سرگرمیشون گزارش زدنه. ما دو روزه معطل این تاپیک هستیم. بعد یه عده بیان گزارش بزنن بترکه واقعا زور داره

لوسا نذاشتن بفهمیم چی شد طبق معمول

چشون بود باز؟ لابد کارآگاها گفتن دروغه؟ 

توهین به شخص شما بود؟ ب اونایی که سرگرمیشون گزارش زدنه. ما دو روزه معطل این تاپیک هستیم. بعد یه عده ...

مگه حتما باید به من توهین بشه؟!!

جزو قوانین سایته کلا نباید تنش تو سایت باشه

جو نی نی سایت بهم ریخته شده

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
مگه حتما باید به من توهین بشه؟!! جزو قوانین سایته کلا نباید تنش تو سایت باشه جو نی نی سایت بهم ریخ ...

من توهینی نکردم ب شما؟!!!!و نه شخص خاصی. مگه اینکه خودتونم یکی گزارش زنا باشین. اصلا حوصله بحث باهاتون ندارم لطفا از تاپیک لطف بفرمایید بیرون

ترکید؟؟!!😦😦😦😦 من منتظر بودم اخر شب که قول داده بود بشه بیام بخونم بقیشو

اره متاسفانه ترکوندن

2706