2726
من که دیگه از خودم ناامید شدم همش صورتم پر جوش و جای جوش و منافذ باز شده😢😢😢😢

منم مثل تو بودم  اول جوشاتو درمان کن بعد راهکارمنو اجرا کن خوب میشه عزیزم غصه نخور

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
منم مثل تو بودم  اول جوشاتو درمان کن بعد راهکارمنو اجرا کن خوب میشه عزیزم غصه نخور

جوشو چجور باید درمان کرد ؟شما چجور درمان کردی؟!

🙏🏻میشه واسه خوشبختیم یک صلوات بفرستین🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اصلا.الان 3ماهه میزنم 80درصد بهترشده همه گفتن چیکار کردی رفتی لیزر؟😁قیمتشم 120 برا دوسه ماه میره ...

صبحا میزنی؟منم میخوام یه ویتامین سی بگیرم بین پریم و الارو و سسدرما گیر کردم😕هرچی نقد هم میخونم کی مثبته یکی منفی😕

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
ابروهارو ضخیم میکنه پرتر به نظرمیاد

من دیوونه مژه کاشتم الان مژه هام خییلی کم شده و ریخته و میریزه به مژه هامم میزنم خدددداکنه در بیاد🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

🙏🏻میشه واسه خوشبختیم یک صلوات بفرستین🙏🏻
2728
جوشو چجور باید درمان کرد ؟شما چجور درمان کردی؟!

عزیزم باید ببینی دلیلش چیه.اگه سنت کمه که طبیعیه و جوش جوونیه مربوط به هورمون هاست دکتر دارو میده که هورمون ها تنظیم شه کمتر بزنی.اگه از تغذیه س خب سرخ کردنی و شیرینی جات و کمتر بخور یا اصلا نخور.اگه کبدت چربه اون و درمان کن.اگه به خاطر بند و وکس روش ت و عوض کن با یه چیز دیگه اصلاح کن و قبلش صورتت و ضدعفونی کن.میتونی بری پیش دکتر ازمایش بدی ببینی مشکل از کجاست.عرق کاسنی و شاتره هم خیلی خوبه بدن و پاکسازی میکنه نمیزاره جوش بزنی.ولی اگه خیلیی شدیده حتماا برودکتر

من دیوونه مژه کاشتم الان مژه هام خییلی کم شده و ریخته و میریزه به مژه هامم میزنم خدددداکنه در بیاد🙏 ...

اره برا مژه هم من میزنم ولی چندماه طول میکشه باید صبرت زیاد باشه.محلول تقویت مژه سریتا هم من خیلی تعریف شو شنیدم اون شاید زودتر نتیجه بده

من برا جوش و جای جوش کرم24گیاه دارم و صابون دست ساز،،باضمانت صد درصد صورتت صاااف و عین اینه میشه اگه میخوای بیا تلKhodaye_mannn@

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین
چه جوری درمان کنم؟ چند بار دکتر پوست رفتم خوب نمیشم،،،،

عزیزم باید ببینی دلیلش چیه.اگه سنت کمه که طبیعیه و جوش جوونیه مربوط به هورمون هاست دکتر دارو میده که هورمون ها تنظیم شه کمتر بزنی.اگه از تغذیه س خب سرخ کردنی و شیرینی جات و کمتر بخور یا اصلا نخور.اگه کبدت چربه اون و درمان کن.اگه به خاطر بند و وکس روش ت و عوض کن با یه چیز دیگه اصلاح کن و قبلش صورتت و ضدعفونی کن.میتونی بری پیش دکتر ازمایش بدی ببینی مشکل از کجاست.عرق کاسنی و شاتره هم خیلی خوبه بدن و پاکسازی میکنه نمیزاره جوش بزنی.ولی اگه خیلیی شدیده حتماا برودکتر

صبحا میزنی؟منم میخوام یه ویتامین سی بگیرم بین پریم و الارو و سسدرما گیر کردم😕هرچی نقد هم میخونم کی ...

نه شبا.من که میگم پریم بهتره حتی کک و مک هم کمرنگ میکنه.کرمش ضعیف تره گلم.سرم بگیر زودتر نتیجه میده

اقا من يه مدت به جاي كرم مرطوب كننده و اينا فقط روغن نارگيل ميزدم

صورتم خيلي شفاف و خوب شد فقط خيلي موهاي صورتم حس كردم رشدشون زياد شده يهو

چي بزنم هم روشن كنه هم واسه موهاي صورت مفيد نباشه؟

واسه ابرو خوبه ،من زیر چشمم میمالم ،ولی چربه واسه پوست صورت چون طبعش گرمه خوب نیس جوش میزنه گلم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
اقا من يه مدت به جاي كرم مرطوب كننده و اينا فقط روغن نارگيل ميزدم صورتم خيلي شفاف و خوب شد فقط خيلي ...

الهی😁اره روغن نارگیل مو رو تقویت میکنه.دیگه نزن.سرم ویتامین سی پریمم😀

نه شبا.من که میگم پریم بهتره حتی کک و مک هم کمرنگ میکنه.کرمش ضعیف تره گلم.سرم بگیر زودتر نتیجه میده

اره قیمتشم مناسب تره از اونا باید بگیرم امتحان کنم ممنونم عزیزم😍

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
اره قیمتشم مناسب تره از اونا باید بگیرم امتحان کنم ممنونم عزیزم😍

خواهش گلم امیدوارم نتیجه عالی بگیری😘

2706