2703
2553
عنوان

داستان دعواي من و خواهر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 43137 بازدید | 396 پست
فدات عزیزم😍😍😍😍 نه داستان جالبیه بیااااا دعوا نیس😃😃😃😃

آره دارم میخونم. رسما پانسیونه😕

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ديگه شرباوع كردم به دادو بيداد يكي اون گفت يكي من يكي اون يكي من فقط گفتم الهي تو شرايطم قرار بگيري ا ...

با دعا کردن ونفرین کردن چیزی درست نمیشه.

خودت به داد خودت برس

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

يعني شوهر كردن اينقدر مهم بود كه حاضر شدي بري تو اون خونه و با اون شرايط؟

حاضريد به هررر قيمتي فقططط شوهر كنيد كه يه وقت عقب نيفتيد از بقيه

بعدشم چه كنم چه كنم ها شروع ميشه و دوتا بچه رو هم بدبخت ميكنيد

عقلت كجاس دختر اخه؟

به شوهرت بگو تو لازم نبود ازدواج کنی یکی دیگه رو بدبخت کنی با اینا زندگیتو میکردی مادرشوهرت دخترش پی ...

اره واقعا🤔🤔🤔

خواهر ک داشت مادر ک داشت پس زن گرفت واس چی🤔🤔

رابطه ک ندارن

فقط یه چیزی ب ذهنم میرسخ با ادبیش میشه خدمتکار

خانوما توروخدا منونزنین واقعیت اینه.استارارتر هم توخواب غفلت

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2714

استارتر ناراحت نشو هرکسیم یکی رو بی صاحاب گیر بیاره ازش بیگاری میکشه

مشکل تو پدر مادرته ک انگار از توی جوب پیدات کردن و تازه راضین 

دیگ چه انتظاری از قوم شوهر داری

قهر بیا خونه بابات تا خونه رو عوض نکرده کوتاه نیا

فوقش طلاقت میده ک وضع الانتم همون طلاقه

آخه روی چه حسابی واس خواستن نیاز جنسی از شوهرت بهت گفته ج... اون دخترک خر نفهم بیشعور عوضی

اعتراض كردم فكر كردي چي شنيدم  رضا با پرويي گفت همه چي وابطه زناشويي نيست  تو فقط اينا ب ...

نه پس همه چی ننه خواهره عنترش هستن

بگو بخوام با خانواده تو زندگی کنم

خونواده خودم ارجح ترهستن چکاریه بمونم تو این خرابشده

3سال تو خانومی کردی

یه بارم اون مردی کنه و نجاتت بده 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
فکر کردی همه با درکن؟همه شعور دارن؟اگه این خانم شعور داشت میگفت پسرم نمیخواد پیش ما زندگی کنی .یعنی ...

عزیزم همه با درک نیستن ولی من خودم مادرشوهرمو با زبون گول زدم تو نامزدی پدرشوهرم فوت شد همه گفتن اینا بیان پیشش باشن 

منم خیلی ریلکس به مادرشوهرم گفتم فک کن من دخترتم اگ همچین شرایطی برا دخترت پیش بیاد قبول میکنی اونم اولش گفت اره و اینا 

منم گفتم عیب نداره هرچی شما بگی 

ولی بعد ۷ ماه شوهرمو مجبور کرد خونه مستقل بگیره به من گفت عین دخترم باش نزار پسرم منو ول کنه الان بعد ۶ سال از زندگی مشترکی ک میگذره هر هفته دوبار میریم خونش ۵ تا بچه ان بیشتر خرجای خونه مادرشم من شوهرمو مجبور میکنم انجام بده 

الان زایمان دومم بوده هفته پیش خونمون بود به مادرم گفت شیری ک بچت دادی حلاله حلاله تو این ۶ سال کوچکترین بدی ندیدم همیشه هم هوامو داشته 

البته نمیدونم ذات مادرشوهرش چجوریه ولی خوب جنگ و دعوا چیزی رو درست نمیکنه

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
2706