2733
2734
عنوان

داستان دعواي من و خواهر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 43138 بازدید | 396 پست
تقريبا ديروز نزديكاي ظهر بود مادرشوهرم گفت دارم ميرم بيرون خونه رو مرتب كن براي سارا يني دخترس صبحان ...

مثلا متفر میشد چیکارت میکرد اون کع با تو نه رابطه داره نه ۳ ساله محبتی دیدی ازش 😯😯😯

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در کمال سکوت .چمدونت جمع کن بدون حرفی برو خونه پدرت .تا تکلیفت مشخص نشد برنگرد.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

والا بعد از نه سال زندگی مشترک ب این نتیجه رسیدم ک:

(کسی ک از قصد منو ناراحت میکنه من بدتر ناراحتش میکنم چون لایقشه و عمدی اینکارومیکنه)

و بهش عملم میکنم

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2728
در کمال سکوت .چمدونت جمع کن بدون حرفی برو خونه پدرت .تا تکلیفت مشخص نشد برنگرد.

خیلی پیشنهاد خوبیه👌👌👌👌👏👏

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2738
اعتراض كردم فكر كردي چي شنيدم  رضا با پرويي گفت همه چي وابطه زناشويي نيست  تو فقط اينا ب ...

رضا واسه شما خیلی پیره عزیزم 14 سال ازت بزرگتره چطور درکت کنه من و شوهرم 35 سالمون هست اما بهم وابسطه و اوکی هستیم اتفاقا رابطه زناشویی حرف اولو میزنه جالبه وقتی شما 5سالتون بوده شوهرتون 19 سالش بود دقیقا مینوست زن بگیره یا با دختران زیادی ارتباط داشته باشه اونایی مخالفند ریپلای ام نکنن اختلاف سنی بالای 5 سال اشتباست بالای 7 سال احمقانه است بالای 10 سال پدر و دختری است 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 

وااای بچه ها اومدم نی نی سایت اصلا روح و روانم مریض شده بخدا ازبس زندگیای ناجور دارن بعضیاااا.والله یه عده برا هودشون ارزش قائل نیستن.ببخشیداستارتر شما خودت باید یه تلاشی برا زندگیت بکنی.چقد مازنا خودمونو بی ارزش میکنیم...ول کن برو خونه بابات تابرات جداخونه بگیره با ارزش و احترام بیاسرخونه زندگیت.امیدوارم هر تاپیکی که این مدلیه دروغ باشه

ببین منم اینجوری بودم فقط من یه چیزم خوب بود اتاق داشتم ولی رابطه باعث میشد دیر بخوابیم و صبح دیر پا میشدیم مادر شوهرم تا شب غر میزد و منم استرس میگرفتم والله پدرمم دفاع نمی کرد مادر م دفاع میکرد فایده نداشت اخر دیدم نمیشه گفتم طلاق میخوام و واقعا صبرم تموم شده بود شوهرم فکر کرد دارم اینجوری میکنم که چی اینو از اونجا ببرم بعد که دید نه واقعا میرم مجبور شد مستقل بشیم میدونی واقعا نمیشه سخته الانم که مریض ام تیروئید  و فشار خون و افسردگی و قلبم هما جور مر یضم کردن من که نمی بخشمشون 

2706