2726

بچه ها من چند وقت پیش رفته بودم خوابگاه پیش دوستام بعد یه دوستی دارم یه اتفاقی بینمون افتاده بود حدودا مال سه سال پیش .

بعد همه نشسته بودن و سرشون تو کار خودشون بود و ساکت بودیم بعد دوستم یهو بلند گفت  یادته اون سال اینکارو کردی ؟؟؟

(یه دعوای خیلی بدی باهم داشتیم ) بعدم شدوع کرد کش دادن و توضیح دادن 😣😣😣

من اصن یهو دلم ریخت که یادآوریش کرد جلو دوستام خیلی خجالت کشیدم آخه بقیه اصن خبر نداشتن بعدم سه سال گذشته بود اگرم میخواست یاد اوری کنه باید به خودم میگفت چرا جلو اون همه آدمی که خبر نداشتن گفت؟؟؟

اصن موندم چی بگم خیلی ناراحت شدم تا فرداش که بریم محلش نزاشتم به زور ازش خداحافظی کردم اومدم خونه 

خیلی ناراحت شدم مونده تو ذهنم 

😧😧😧😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فک کردم قراره واسه ما ابراز تاسف کنی .. اخیش

منم😂

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

حتما میخواسته جلو بقیه بگه که ضایعت کنه

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
میخواستم بهش پیام بدم بگم چرا اینکارو کردی ولی بیخیال شدم گفتم حساسیت نشون ندم خیلی ناراحتم 😣😣😣

ناراحتى نداره 

بايد ميخنديدى و ميگفتى من چه دختر خوبيم كه ٣ ساله هنوز با تو دوستم 

🧿
فک کردم قراره واسه ما ابراز تاسف کنی .. اخیش

اره والا دیگه کشش ندارم واسه امروز 😆

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2706