2726
عنوان

نخندین ولی احساس میکنم استخون مرغو قورت دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1557 بازدید | 86 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان چطوری؟

نون رو بزرگ قورت دادم الان وقتی آب دهنمو قورت میدم احساس میکنم پایینتررفته

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2728

سلام دوستان ببخش استاتر

تورو خدا امشب یادتون نره مادرم دعا کنید جواب ازمایشش منفی باشه از تک تکتون خواهش میکنم یه حمد و صلواتم اگه دوست داشتید بفرستید

تاپیک زدم قبلا ولی خب کسی نمیاد

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
سلام دوستان ببخش استاتر تورو خدا امشب یادتون نره مادرم دعا کنید جواب ازمایشش منفی باشه از تک تکتون ...

انشالله عزیزم به حق این شب عزیزهمه مادرا سلامت باشن به حق علی مادرشماهم مشکلش حل شه حمد وتوحید خوندم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
پریودم خب,ازصبح چیزی نخوردم الان یکم خوردم الانم احساس میکنم توگلومه😳

عزیزم اون قضیه قورت دادن استخون چیشد؟ چجوری حل کردی؟ من امروز یه استخون قدرت دادم گلومو جر داد تا بره پایین الان گلوم زخمه میترسم معده و رودمو بهم بزنه

عزیزم اون قضیه قورت دادن استخون چیشد؟ چجوری حل کردی؟ من امروز یه استخون قدرت دادم گلومو جر داد تا بر ...

نه بابا چیزی نشد ,ولی شایدیه ذره معده درد داشته باشی نگران نباش چیزی نمیشه معدت حل میکنه خودتم متوجه نمیشی

عزیزم اون قضیه قورت دادن استخون چیشد؟ چجوری حل کردی؟ من امروز یه استخون قدرت دادم گلومو جر داد تا بر ...

عزیزم شما استخون قورت دادی چیزی نشد؟تروخدا جوابمو بده خیلی نگرانم شما چه کاری انجام دادی