2703
2553
عنوان

اگ شوهرتون ب همکارش ک خانمه بگه🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 2410 بازدید | 91 پست
استاتر خدایی ثواب داره دقیقا بگو چیکار کنم و چطور نصب و فعالش کنم نفهمه بعدش از تو گوشی خودم صدای ظب ...

خب اگ شوهرت تیزه ک بیخیال شو بفهمه برات شر میشه

صداشو تو گوشی شوهرت میشنوی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من جنگ راه انداختم فقط کم مونده بود جم کنم برم خودمو گمو گور کنم😥

یه جوری باهاش رفتار کن که اگه چیزی هم تو محیط کارش از طرف زنی براش پیش اومد اولین کسی که میگه به تو باشه الان این ترسی که بعضی ها به حون شوهراشون میندازن فقط باعث پنهانکار کردن همسراشون میشه

2720
من جنگ راه انداختم فقط کم مونده بود جم کنم برم خودمو گمو گور کنم😥

نه باباچیز مهمی نبوده اثر نی نی سایت هست    

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
خب اگ شوهرت تیزه ک بیخیال شو بفهمه برات شر میشه صداشو تو گوشی شوهرت میشنوی

تیز هست اما شر به پا نمیکنه منظورم اینه بفهمه و اگه چیزی باشه دستگیرم نشه

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
2714
من اعصابم خرد میشه وقتی میفهمم همکارای شوهرم باهاش صمیمین خداییش شوهرم پسره ساکت و خجالتیه همکاراش پ ...

این زنا خونه خراب کنن

عکساشو با تاب و شلوار گذاشته پروفایل و اینستا☹

خداروشکر شوهرم اصلا همکار زن نداره

نقاش ماشین فقط یه صافکار کنارش کار میکنه

اینقدر این چند وقت تیک زدن دو تا همکارو دیدم که اگه کاری داشت که زن دوروبرش بود صد درصد میگفتم یا من یا کارت یکیو انتخاب کن واقعا اعصاب نمیمونه واسه ادم همچراغاش هم خدارو شکر همه مردن😒

از وقتی اومدم نینی سایت روانی شدم بخدا 😔

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  
خداروشکر شوهرم اصلا همکار زن نداره نقاش ماشین فقط یه صافکار کنارش کار میکنه اینقدر این چند وقت تیک ...

نیاز نیست حتما همکارش زن باشه

مگه زنا ماشین سوار نمیشن مگه ماشینشون نیاز صافکاری پیدا نمیکنه

نمیخوام ته دلتو خالی کنم ولی گفتم که تا آخرش بگیری

ببخشیدا ولی زنای خراب زیاد شدن مردا هم زود وا میدن

تا توانی دلی بدست آور  دل شکستن هنر نمیباشد
با احازه استارتر.اگه شوهرتون مریض باشه و ب کارفرماش ک خانومه اس بده ک خانم فلانی من حالم مساعد نیس ن ...

نه .فقط ی ارزوی سلامتیه.حس بدی القا نکرد

البته خودم تو روابط اداریم با یسریا فقط صمیمیم و عموما رسمی ولی شاید آچار فرانسه رئیسشه

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
2706