1428
1411
عنوان

اگ شوهرتون ب همکارش ک خانمه بگه🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 2347 بازدید | 91 پست

هردوشونو محو میکنم 😕

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تمام عزیزانم رو پیش تو بیمه کردم پس هواشونو داشته باش خداجونم ، فسقلیه توی دلمو هم خودت سلامت بده تواغوشم❤ 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

دوتا از اون استاداااای مظلوم ما دیروز شنیدم زناشونو طلاق دادن و با دانشجوهاشون مزدوج شدن.. اصلا باورم نمیشد😤😤😤

فراموش کن کسی ک هرگز بدست نمیاد...           بدست بیار کسی ک هرگز نمیره از یاد...😉
اره فقط دلم برای خودم میسوزه تو این چهار سال ک من زنشم حتی یبار اینطوری با اشتیاق بهم نگفت جانم و ...

غصه نخور ۹۸ درصد مردا همینن نه زیبایی زن خودشون نه خانه داری و نه...... دیگه زنه خودشون رو نمیبینن  مرغ همسایه واسشون غازه

با من ک کلا حرف نمیزنه. با بقیه هم سرده

ببین استارتر عزیز باور کن الان تو اداره ها این مدل حرف زدن ها دیگه اپیدمی شده هیچ رابطه ای بینشون نیست ولی ماشااالله از بس خانم ها راحت شدن دیگه همرو به چشم برادر خواهر میبینن

1394
خب اگ بگم میگ تو از کجا میدونی اگ بگم از ظبط صدا خب پاکش میکنه و من دیگ نمیفهمم چی ب چیه

نگو که بو یه شماره ناشناس صدانو واسم فرستاد بعد دلت اکامت زد شما ام با یه اکانت دیگه به خودت بفرس صداشو بعد دلت بزن با اون خط که شماره اش نیوفته فقط پیام بمونه 

با احازه استارتر.اگه شوهرتون مریض باشه و ب کارفرماش ک خانومه اس بده ک خانم فلانی من حالم مساعد نیس نمیتونم بیام سرکار بعد اون خانوم تو جواب بگه ک باشه مشکلی نیس.زود خوب شو😊    دقیق با همین استیکر چیکار میکنید؟دعوا راه میندازید ک چرا گفته زود خوب شو😊؟؟؟؟😔😔😔😔

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
1403
نگو که بو یه شماره ناشناس صدانو واسم فرستاد بعد دلت اکامت زد شما ام با یه اکانت دیگه به خودت بفرس صد ...

خب اینم میشه 

ولی قطعا انکار میکنه 

و حواسشو جمع میکنه.

و هرکاری میکنه تا من از همه چی بیخبر بمونم

1391