2726
عنوان

خواهرر شوههههررر و مادر شوهررررر

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چون حدخودشون رو نمیدونن و فک میکنن عروس برده هست باید حرف بخوره و کار کنه و دم نزنه😏

لابک عشقمم ولا راست میگه ادمای پرتوقع و زورگو و بی ادبین حالا مادر خودمم واسه عروس اینجوره واسه داماد خوبه مگه عروس بدبخت چ گناهی کرده مگه دخترا برده ان ؟؟؟

تا وقتی خواهرشوهر و مادرشوهر خوب باشن و عروس رو به چشم یه برده و کسی ک پسرشونو دزدیده نگاه نکنن عرو ...

من خدایی خیلی دیدم مشکل از عروس بوده منتها چون عروسه همیشه همه یک طرفه به قاضی میرن البته بله بعضی مادرشوهرا هم واقعا بدن ولی نه همشون

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ما ک دیوانه یا پارونوئیدی نیستیم ک ازشون بدمون بیاد چرا با کسای دیگه مشکل نداریم؟؟؟خودشون جوری رفتار میکنن آدم دلش میشکنه.انگار مثلا لطف کردن ااومدن مارو گرفتن از اونورم انگار پرفسور مغزو اعصابشونو قاپ زدیم😒یعنی با این رفتارای اینا حتی حق ناراحت شدنم نداریم.والا من همیشه میگم ی روزی مادرشوهر شدم انقدر ب عروسم احترااااام بزارم ک پسرم کیییییف کنه.هرکی احترام بذاره احترام میبینه.

تیکر تولد 1 سالگی پسر گلمه😍😘

ببین منم اون موقع که مجرد بودم همش همین حرف تورو میزدم

میگفتم فردا که ازدواج کردم مادرشوهرم مثل مادر میشه برام و هواهراش مثل خواهر

حتی اسماشو نو آجی سیو کردم و...

ولی خودشونو نشون دادن حسابی

الان حتی شماره یکیشون رو ندارم

همیشه هرچیزی که خواستم رو به سختی بدست آوردم.

خب ماهم اگه بد باشیم مطمئن باش حقمونه که باهامون بد برخورد شه.من برادر ندارم ولی خدا شاهده گاهی ببینم مادرم با زن داییم بد رفتار کنه باهاش دعوا میکنم چون خودمو میزارم جای زنداییم.همش به مادرم میگم تو خودتم دختر داری.تو با اون بدرفتاری کنی بعدا خونواده شوهر دختراتم با اونا بد رفتار میکنن.الان مادرم اینقدر با زن داداشاش خوبه که از اونور بوم افتاده

من از مادرشوهر و خواهرشوهرم بدم نمیاد بجاش از اون برادرشوهر پست فطرت عقده ای آشغال بدم میاد😡

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2706