2726
عنوان

بنظرتون رفتاردرست چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون وسط هفته بهتره برین وسر بزنین بیاین که نه شما ناراحت شی نه همسرتون از دیدن پدر ومادرش محروم

اخه محلم نمیزارن روترش میکنن معذب میشم وگرنه که من اصلا دلم نمیخاد همسرموناراحت کنم

عزیزم منم مشکل شمارو دارم ولی هرروز نه هفته ای من اوایل سر این خیلی خونمون دعوا بود ولی الان اون جوری نمیکنم اتفاقا با بچه ام یا با شوهرم پیش اونا گرم میگیرم به شوهرم میرسم میوه پوست میکنم براش چایی میبرم براش اتفاقا دور و بر هم مخصوصا جاری هام میترکن منم اوایل خیلی حرص میخوردم ولی الان راهش اینه خودتو با شوهرت مشغول کن الکی تو گوشی یه متن اخبار یا یه چیزی پیدا کن باهم بخندین بزار جاری برا با شوهرش خونه دعوا کنه چرا ا نا باهم خوبن و از این حرفا اون وقت خودشون  محل نذر آدم میشن ولی اگه رفتار جاریتو بری هی خارت میکنن بگم بدون من دیدم میگم

2728
رفتار درست اینه که به همون روال قبلیت ادامه بدی شما در کل چه جاری داشتی چه نداشتی نمیتونستی انتظار ...

من قهرنمیکنم وانتظاری هم ازشون ندارم حرفم اینکه هروقت خونمون اومدن مهمون احترامشون کردم بخداخواهرشوهرم سرسفره هرچی تعارف میکرد به جاریم به منم زیر زیرکی چش غره میرفت واصلا هیچی تعارف نکردمن اگه زنگ نمیزنم حداقل خونم اومدنی استقبال گرمی میکتم ازشون نه اینکه اینجوری معذبشون کنم

من قهرنمیکنم وانتظاری هم ازشون ندارم حرفم اینکه هروقت خونمون اومدن مهمون احترامشون کردم بخداخواهرشوه ...

خوب اینکه الان خونه اشون نمیری یه جور قهره دیگه ، انتظارت هم اینه باهات گرم بگیرن...اوکی...شما هم خودت باید یه قدمی برداری

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
خوب اینکه الان خونه اشون نمیری یه جور قهره دیگه ، انتظارت هم اینه باهات گرم بگیرن...اوکی...شما هم خو ...

نمیگم گرم بگیرن گفتم که عزیزم من درسته رفت وامد نمیکنم باهاشون رفتارم رسمیه باهاشون ولی بی محلی هم نمیکنم اینکه سرسفره خواهرشوهرم به همه چایی روتعارف کردبه من نه دلیل بربی ادبیه نه گرم گرفتن من این رفتاروبی احترامی وبی ادبی میدونم نمیگم که باهام بگو بخند کنه وگرم بگیره

نه میخواین آدم بشن اونا محلتون نمیزارن با نقط ضعفشان بازی کنین که میشه پسرشون فقط پیشه اونا بهش برسین بگین بخندین البته خونه بودن هم برسین گناه دارن شوهراتون بزاریم بسوزم و خودشون بیان طرفت ههههههههه

نه میخواین آدم بشن اونا محلتون نمیزارن با نقط ضعفشان بازی کنین که میشه پسرشون فقط پیشه اونا بهش برسی ...

اخه چیکارکنم میریم اونجا همسرم با برادراش حرف میزنه ماخانوما جدا نشستیم مثلا خواهرشوهروجاریم ومادرشوهرم باهم نشستن وشوهراشون که میشه پدرشوهرم وبرادرشوهرم وشوهرخواهرشوهرمم باهم من برم وسط حرفا وصحبتهای اقایون ؟؟

من اصلا احتیاجی به گرم گرفتنشون ندارم ولی هروقت خونم مهمون اومدن روترش نکردم براشون خیلی زشته خب اصل ...

چی بگم! از نظر من احتمالا اونا نمیخوان اینطور به نظر برسه و صرفا میخوان مثل خودتون رفتار کنن

حالا شما اینطور میگی فرض رو بر این میذاریم که دچار بدبینی نیستی و اشتباهات خودت رو کوچیک و اشنباهات اونها رو بولد نمیبینی