2410
2553
عنوان

بنظرتون رفتاردرست چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتار درست اینه که به همون روال قبلیت ادامه بدی

شما در کل چه جاری داشتی چه نداشتی نمیتونستی انتظار صمیمیت خاصی از،طرف خانواده همسرت داشته باشی وقتی حتی یه بار زنگ نمیزنی هفته ای،یه بار با شوهرت میری،و میای خوب رفتار متقابل اونها هم همین سلام و خداحافظی ساده است و پذیرایی که هفته ای یه بار ازتون میکنند

نمیگم رفتار شما بده باید صمیمی بشی، میگم رفتار اونها کاملا طبیعیه دلیلی نداره ناراحت باشی و قهر کنی و نری

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2456

منم مثل شما رفتار میکنم اصلا خودشیرینی بلد نیستم نه زنگ میزنم نه بیرون میرم باهاشون خوبه که شوهرت درکت میکنه ولی ب نظرم برو مثل همیشه رفتار خودت و داشته باش بالاخره یه جا پشیمون میشن

خوشبختی توازنی است میان آنچه می اندیشید، آنچه می گویید و آنچه انجام میدهید…
رفتار شما اشتباس ٩سال جز اين خانواده ايي مثلا مث غريبه هايي خب 😐

من کامل توضیح ندادم خودشون باعث شدن این رفتارو درنظربگیرم مادرشوهرم علنی بین دختراوعروسافرق میزاره کلا عروس وظیفشه هرکاری کنه ولی بزرگتزانه ازطرفی بین منو وجاریم فرق گذاشت اون اوایل ازدواج وگفت دلم خواسته فرق گذاشتم کلا ادم غیرمنطقی هست شماباشی میتونی باادم غیرمنطقی مچ بشی ازطرفی حتی به حجاب وپوششم گیرمیده اما پسرا ودختراش اشتباه هم بکنن مهم نیست ولی خدااون روزونیاره عروس یه خطایی کنه میشه پیرهن عثمان

منم بدون شوهرم نمیرم چون دوریم

حتی تو مراسماشون اگه شوهرم نتونه بیاد منم نمیرم

هرچقدرم خواهرشوهرم اصرار میکنه شوهرم قبول نمیکنه

من باشوهرم میرم برام هزارجور بزرگتری میکنن

تنها گیرم بیارن احتمالا مفقود شم😁

البته من هر وقت برم گرم برخورد میکنم باهاشون

به همه فامیلا هم سر میزنم با همسرم

اما تنها نه اصلا وابدا

2714
من کامل توضیح ندادم خودشون باعث شدن این رفتارو درنظربگیرم مادرشوهرم علنی بین دختراوعروسافرق میزاره ک ...

خب نه ولي توقع هم ندارم ازشون ك گرم بشن ب يور ميگيرم

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶

خب تو اخلاقت اینه. منم زیاد نمیتونم با مادر شوهرم گرم بگیرم. درسته زنه خیلی خوبیه ولی من نمیتونم مثل مادرم باهاش رفتار کنم. زنگ زدنی هم زیاد حرف نمیزنیم. حال احوال پرسی و چیزای دیگه. من خودم آدم درون گرایی هستم و زیاد اهل با تلفن حرف زدن نیستم. 

شما درست یا غلط باهاشون گرم نگرفتی و نمیگیری اونا هم قاعدتا مثل خودتون گرم نمیگیرن  جاریت ...

من اصلا احتیاجی به گرم گرفتنشون ندارم ولی هروقت خونم مهمون اومدن روترش نکردم براشون خیلی زشته خب اصلا برن هر روزباجاریم بیرون کلا بزارنش روسرشون من حرفم اینکه حداقل میتونن یه نگابه صورت ادم بندازن که مگه منازسرگشنگی رفتم خونشون مهمون احترامش واجبه حالا یکی کم معاشرت کنه یکی بخادهر روزبره خونشون مهمون مهمونه دیگه

2706