2726
عنوان

بنظرتون رفتاردرست چیه؟؟

256 بازدید | 42 پست

من نزدیکه۹ساله ازدواج کردم به مادرشوهرم اصلا زنگ نمیزنم برا حال واحوالپرسی واونم نمیزنگه ازاول اخلاقم اینطوربوده باهاشون وتنهاهم نمیرم خونشون ولی هفته ای یکبار براناهار یاشام میریم خونشون ولی جاریم که سه سال بعدمن ازدواج کرده خودش تنها میره ومیاد بهشون زنگ میزنه باخواهرشوهرم گرم مبگیره باهاش خریدمیره‌والبته اینور اونورهم ازشون بدمیگه من اصلا نمیتونم اینطور باشم رفتارای جاریم باعث شده خواهرشوهرم اصلا بهم محل نمیزاره وهمش باجاریم گرم میگیره وهمین جاریم پشت سرمنم بدگویی کرده من رابطمو باجاریم درحد سلام وخداحافظی کردم جاریم خیلی خوشحال میشه وقتی میبینه خواهرشوهرم اصلا باهام حرف نمیزنه کلا سیاست داره این جاریم مادرشوهرمم تاجاریمو میبینه ازش تعریف میکنه پیش من همش ازکارایی که جاریم براشون کرده میگه این بی محلیا باعث شد من الان نزدیکه ۱۵،روزایناست خونشون نمیرم چون وقتی میرم بابی محلی کردناشون معذب میشم وپیش جاریم ضایع میشه ازطرفی همسرم خیلی نجیبه اصلا نمیشه گفت پسراین خونوادس وقتی میدید خواهرشوهرم اصلا باهام حرف نمیزنه ومن تنهام همش با اشاره میگفت چیزی شده مشکلی هست والانم که دوهفته اس گفت بریم خونشون ومن گفتم نمیام زنگ زد به مادرش وگفت که منتظرنباشین نمیایم بدون هیچگونه دلخوری وقهری حتی درجواب اعتراض من گفت قبول میکنم مادروخواهرم سیاست رفتاری بلدنیستن کارشون اشتباهه بخاطرهمینم من وسط هفته بهش پیشنهاد دادم بریم خونه مامانت من حق دیدن پدرومادرتو ازت نمیگیرم بریم خونشون چون همیشه پنجشنبه ها میریم وپنجشنبه ها جاریم وخواهرشوهرمم اونجا میشن اما همسرم مخالفت کرد وگفت نه پنجشنبه میریم اگه تو راضی باشی اگه نه که نمیریم واقعا نمیدونم باید چیکارکنم حتی به همسرم پیشنهاد دادم خودت. برودیدنشون گفت بدون تونمیرم اصلا بنظرتوم چطوری باید رفتارکنم؟؟؟رفتاردرست چیه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخرین باری که ازخونه مادرشوهرم اومدیم مادرشوهرم توگوشیش یه دکلمه مانندی داشت که ازعروس شعرمیگفت اره عروس پسروازخونوادش جدامیکنه براهر چیزی حرف درمیاره ایناروتوگوشیش داشت اورده جلوروی منو وهمسرم که مهمونش بودیم گذاشته گوش همسرم میگه گوش کن ازعروس میگه ها

2728

رفتارت مثل من و جاریمه من که به یه ورم میگیرم بهتر بزار با اون گرم باشن اینجوری دیگه توقعی از من ندارن راحتم

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔

شما درست یا غلط باهاشون گرم نگرفتی و نمیگیری اونا هم قاعدتا مثل خودتون گرم نمیگیرن 

جاریت درست یا غلط گرم گرفته اونام قاعدتا مثل خودش باهاش گرم میگیرن

اعتراض وارد نیست

اصلا اعتراضت برای چیه؟

به نظر من برو و توی جمعشون هم باش ولی با شوهرت حرف بزن تنها نباشی

منم کلا عادت به زنگ زدن ندارم 

کلا من و شوهرم اینجوری هستیم 

دیگه بنده خداها خودشون میدونن اخلاقمون اینه خودشو هفته ای یکبار بهمون زنگ میزنن ناراحتم نمیشن

باز من خوبم شوهرم بهشون زنگ زدنی باباش میگه چه عجب یادت افتاد مادر و پدری هم داری ( آخه خانوادش شهرستانن)

2706