2726
عنوان

عوارض پس از زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 23247 بازدید | 76 پست

دقیقا روزی هم ک من زایمان داشتم دختر خودمم درشت بود ۳۷۰۰بود اما یه خانمی بود حین زایمان نزدیک بود جونشو از دست بده بچش خیلی درشت بود ۴۷۵۰بود و بچه گیر کرده بود همه ماماها و پرستارا افتاده بودن روش بیچاره اونم فقط ناله هاش ب اسمون بود با بدبختی بچه رو کشیدن بیرون اما زن بیچاره ۴۰تا بخیه خورد از همه طرف و وقتی اوردنش تو بخش از همه سزارینی ها حالش بتر بود حتی نمیتونس سرشو بالا بیاره بعدشم ک دیدمش واسه چکاپ بچه رفته بودم گفت منو سه روز نگه داشتن هنوزم تمیتونم راه برم نمیتونم بشینم خیلی دلم سوخت واقعا این چه ظلمیه ک میکنن خب وقتی نمیشه طبیعی زایمان کرد چه اشکالی داره سزارین کنن جون مادر مهم تره از هرچیزی 

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...

آخی،منم دوست داشتم طبیعی زایمان کنم تهرانم دکترم عالی بود و هست،اما سزارین شدم الان میگم خداروشکر خوبم از روز دوم سزارین راه رفتم بدون مشکل همه کارامو خودم انجام میدادم. فرقی نداره دوتاش آدم جر میخوره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا بهت سلامتی بده منم زایمان بدی داشتم  بچم درشت بود و دکترم گفت که باید سزارین بشم اما بیمارستان نزاشت . تا جایی که ۲۰ ساعت درد کشیدم  و هی گفتن  زور بزن موهاش و میبینیم . اما انقدر سرش بزرگ بود که نشد . باز خدا دکترم و حفظ کنه نزاشت وکیم کنن یا ادامه بدن ۴ صبح از خوابش زد اومد گفت با مسئولیت من ببرینش اتاق‌عمل

خداروشکر

برام خیلی عجیبه من با اینکه در یک شهرستان کوچک هستم اما چون دکتر تشخیص وزن بالای بچه رو داد زود سز شدم چون احتنال خفگی بچه وجود داره اگه هزار زایمان دیگه هم بکنم بتز خودمو سز میکنم متنفرم از طبیعی اون شبی که من بستری شدم بچه ای در حین زایمان ایست قلبی کرد خدا بهش رحم کرد شب وروز دعا میکردم سز بشم.البته بودن کسایی که با من تو ی ربع زایمان کردن واقعا بی دردسر این بستگی به بنیه ی اداما داره 

از خودتان انسانیت به یادگار بگذارید نه انسان!!!! تولید مثل را هرجانواری میداند.... 👨‍👩‍👧
2728

خداروشکر خدا خودش منو از این قصابیا نجات داد ! 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

خودتم مقصر بودی چرا اجازه دادی ٣٨ هفته بهت امپول فشار بزنن صبر میکردی ۴٠ هفته کامل میشد میرفتی سونو وزن بچه بالای ۴کیلو میشد دیگه اونوقت سزارین میکردن

خداجونم شکرت😍
دقیقا روزی هم ک من زایمان داشتم دختر خودمم درشت بود ۳۷۰۰بود اما یه خانمی بود حین زایمان نزدیک بود جو ...

بخدا من ۴ روز بیمارستان بستری بودم😐😐😐

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

چ بد. منکه دوروز بعد زایمان سرپا شدم خداروشکر و الانم طبیعی میخام شما خب فرقی داشتی دوست من دقیقا مث شما شد و دوماه عفونت خونریزی واین حرفا منتهی بخاطر سزارین و من اونو ک دیدم متنفراز سزارين شدم 

خدایا منو یه دل سیر ببخش
خودتم مقصر بودی چرا اجازه دادی ٣٨ هفته بهت امپول فشار بزنن صبر میکردی ۴٠ هفته کامل میشد میرفتی سونو ...

منم دخترم تو هفته ۳۸وزنش ۳۷۰۰بود تنها شانسی ک اوردم این بود ک کیسه ابم سوراخ شد و دهانخ رحمم ۲/۵سانت خود ب خو د باز شد و با امپول فشار زایمان کردم و گرنه منم ب همین روز دچار بودم😖

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...

وای عزیز دلم خدا بهت رحم کرد ایشالا هر چه زودتر بهبود پیدا کنی ...یک هفته هست منم استرس طبیعی گرفتم فردا میخام التماس دکتر م کنم سزارین کنه آخه چه کاریه چرا میخان آدم شکنجه بدن این اجبار طبیعی از کجا آمده 😢😢😢😢

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
کجایی؟تهرانی؟

نچ خراسان رضوی ام

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
2706