2726
عنوان

شوهرم میگه..

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم خسته شدم حالام همسرم میگه تو با خاتواده خودت رفت و امد کنم منم خودم... ده روزه دعواااااا داریم و ...

اره اتفاقا این جور بهتره....دعوا نکن .بزار زندگیت آرامش داشته باشه....آدم مهمونی میره یا مهمون براش میاد که نباید اعصابش خورد بشه 

همه اینارو گفتم به خدا نههههه باید بیای تا ما هستیم نباید تنها باشی... ول کن نیستن

نباشن.یه بار محکم بگو نه و نرو.

من این مشکلات و نداشتم اما همسرم بخاطرکارش ماموریت زیاد میره.میرفتم اونجا یه بار تصمیم گرفتم بمونم خونه و بعدم دیگه بعدس نرفتم.

منم مثل شاغلم  تازه اونجا هم بخور و بخواب بود

اما اینقدری که خونه خود ادم راحت ه اونجا نیست.

ماهایی که بیرون از خونه هستیم نصف روزمون رو واقعا احتیاج به سکوت و استراحت داریم

شوهرم رفته شیفت همیشه میرم اونجا... زنگ بزنم بگم‌نمیام؟! تا حالا چندبار گفتم بابام قبول ن‌رده

با شوهرت مشورت کنی بهتره. 

بهش ز بزن بگو فکرامو کردم حرفای تو درست بود و... بخاطر همین میخام کمتر بریم اونور، الانم گفتم نمیام خیلی بهم ز زدن تو بگو چکار کنم

نباشن.یه بار محکم بگو نه و نرو. من این مشکلات و نداشتم اما همسرم بخاطرکارش ماموریت زیاد میره.میرفتم ...

اره به خدا میگم ارامش میحوام سکوت میخوام...لاور کن یه بار خیلی محکم بودم تا ۱۱ شب موندم دیدم داداش ام رو فرستادن

اره به خدا میگم ارامش میحوام سکوت میخوام...لاور کن یه بار خیلی محکم بودم تا ۱۱ شب موندم دیدم داداش ا ...

خانوادت دوستت دارن و به فکرت هستن ولی خودت عادتشون دادی و انتظارشون از تو بالاس واسه کار کردن و... 

2706