2410
2553
عنوان

شوهرم میگه..

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 64 پست
دقیقاااا توخوبی انجام میدی بقیه نه...اونوقت اونا همش بخور بخور و استراحت اونجان من نه... واسه اونا ...

منم مثل شما بودم همیشه به فکر خانوادمم همه کاری براشون میکنم توقعم کم. ولی دیگه دیر به دیر میرم بهتر شده همه چی

اگر شوهرت و دوست داری و ارزشش و داره پاش وایسا. راست میگه اگر سکوت کنی و واکنش نشون ندی همین میمونه ...

وااای خدا همه حرف های شوهرمه...بعد من بدونی چه کولی بازی کردم وااای...

میگم من شوهرم‌میره شیفت میرم‌اونجا..الان برم بعد بهشون بگم دیگه نمیام و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ضعیف نیستی دلت نخواسته خانواده ت ناراحت بشن.اونام از حسن نیت استفاده کردن.الانم دیر نیست.ماهی رو هر ...

اره به خدا همش گفتم مامانم ناراحت نشه بابام ناراحت نشه...

از خواهرام گذشتم ولی دیگه بسه.

عزیزم تو بلدی چجور بگم به بابام یا مانانم که شوهرم ناراحتا و دیگه نمیام؟

وااای خدا همه حرف های شوهرمه...بعد من بدونی چه کولی بازی کردم وااای... میگم من شوهرم‌میره شیفت میرم ...

نه اصلا به رو خودت نیار، اصلا نرو بهونه بیار، بگو مهمونیم بگو کار داریم و..... 

2720
وااای خدا همه حرف های شوهرمه...بعد من بدونی چه کولی بازی کردم وااای... میگم من شوهرم‌میره شیفت میرم ...

من شوهرتم🤣🤣🤣

چرا بری.اونا اگه گل و میخوان باید گلدونم بخوان.

مگه سرکار نمیری.مگه خسته نیستی بمون خونه ت خانومی ت و بکن.استراحت کن.

الان یه جوری شده ادم نمیتونه باخواهر مادر خودش م راحت باشه.

من جات بودم نمیرفتم.رفت و امدم و تا جایی که میشد کم میکردم

بذار بفهمن.

با شوهرتم بحث نکن وقتی انا بهش کم محلی میکنن تو باید جبران کنی بیشتر بهش محبت کنی. بهش بگو بخاطر تو ...

واااای خدا من چقدر احمق بودم.‌‌‌ همش بحث همش دعوا...تا حالا اینجوری باهم حرف نزده بودیم...

بهش نگفتم همش میگه تو همین جمله رو میگفتی من‌میومدم.

چرا همون اول اینجا تامیک نزدم. حالا همیشه میام هااااا 

اههههههههه

اره به خدا همش گفتم مامانم ناراحت نشه بابام ناراحت نشه... از خواهرام گذشتم ولی دیگه بسه. عزیزم تو ...

عزیزم از این دختر مهربون هایی معلومه.

بگو خسته ام میخوام استراحت کنم.

مادرشوهرم دعوتم کرده.

دوستم میخواد بیاد خونم.

امتحان دارم.

برای فردا کارام زیاده.

خیلی در جریان زندگیت نیستم

باید یه بهانه اینجوری بتراشی

2714
واااای خدا من چقدر احمق بودم.‌‌‌ همش بحث همش دعوا...تا حالا اینجوری باهم حرف نزده بودیم... بهش نگفت ...

همین الان بهش یه پیام خوشگل بده، بگو بخاطر حرفام ناراحتم و دلم نمیخاد تورو ناراحت ببینم و دوستت دارم و.. 

میفهمن خو

بزار بفهمن بهتر اگه الان مستقیم بگی اونا هیچ تغییری نمیکنن، ولی وقتی کم بری نبودتو میفهمن چون دخترشونی دلشون تنگ میشه اونموقع واسه دیدنت سعی میکنن این کاراشونو کنار بزارن

خانواده منم باشوهرم خوب نیستن ولی من همیشه  طرف شوهرمم چون اونقدری ک شوهرم بدردم خورده خانوادم ...

والا منم همینه...اونا کی به خستگی من توجه کردن کی به خواب من توجه کردن

هی میگن اخی نخوابیده بعد هیچکازیم نمیکنن

دوست گلم خانواده جای خود، ولی کسی که هرروز داری باهاش زندگی میکنی شوهرته، خدایی نکرده مریض شی اونه که بهت میرسه هواتو داره چیزی نیاز داشته باشی شوهرته که مهیا میکنه، پس تا میتونی بهش محبت کن بخاطر هیچ کس باهاش بحث نکن. 

عزیزم از این دختر مهربون هایی معلومه. بگو خسته ام میخوام استراحت کنم. مادرشوهرم دعوتم کرده. دوستم ...

همه اینارو گفتم به خدا نههههه باید بیای تا ما هستیم نباید تنها باشی... ول کن نیستن

والا منم همینه...اونا کی به خستگی من توجه کردن کی به خواب من توجه کردن هی میگن اخی نخوابیده بعد هیچ ...

بچسب ب شوهرت کسی ک برات میمونه اونه

پدر ومادر ک تا همیشه نیستن

خواهر برادرم ک سرزندگی خودشونن

اونی ک همیشه باهاته شوهرته پس هواشو داشته باش

عاشق دخترامم😍😍😍
2706