2410
2553
عنوان

شوهرم میگه..

979 بازدید | 64 پست

بچه شوهرم از رفتارهای خاتواده ام خسته شده میگه برام ارزش قائل نیستن..از نظر تحصیلات و شرایط خاتوادگی اش از من پایین تره... مادرم انگار هی بهش اینو گفته...حدیدا میگه بابات هم برام ارزش قائل نیست حرف میزنم گوش میده ولی نه اونجوری که بپذیره... میگه احترام‌میگیرن ولی ارزش برام قائل نیست...

میگه مامانم بهش تیکه میاد...

من خودم هم از رفتا خواهرام اذیتم..کم شده الان ولی سراونم مشکل داشتیم..

اونا کارشون کمه و مثل من درس و کار تمام وقت ندارن...بعد انتظار دارن من غروب که خسته میرم کار کنم ولی اونا که صبح به موقع بی ار شدن و ژهر خوابیدن هیچی... مرتب بازارن هیچی نمیگن وقت نداری چیزی میخوای یا نه..موقع عید وقت نداشتم خرید کنم یه تعارف نزدن اونوقت تا من میرم بیرون اینو بخر اونو بخر میگم مگه خودتون نمیرین خرید میگن وا ما کی رفتیم!!! واسه مامانم هم من باید برم چون خانما وقت ندارن

یه مدت دیگه از پا دراومدم صدای همسرم دراومد.. دعوت شون کردم یکی شون کمک ام نکرد ولی برای بقیه شون میرن کمک...بماند که تا حالا دعوت ام‌نکردن... همسرم سفره مینداخت اینا نگاش میکردن نه از مردا نه از زنا..اخراش دیگه دیدن چقدر زشته..خالا من‌چقدر تدارک دیده بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خوب کاری میکنن خانوادت. به داماد نبایید رو داد  من الان تحت تاثیر کارای حمیدم .حتی به شوهر خودمم نمیزارم دیگه رو بدن خانوادم  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2714
زودتر عروسی بگیر برو خونت  همه اینا تمدم میشه عزیزم

عروسی کردم...میرم خونه بابام این داستانارو دارم...اونا همش اونجان اونوقت من‌میرم باید کاراشونو بکنم

شما با کارات همسرت را بی عزت کردی خواهرم. بشین تو خونت سنگین باش‌ . اینقدر نرو تا زنگ بزنن دعوتت کنن

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
عروسی کردم...میرم خونه بابام این داستانارو دارم...اونا همش اونجان اونوقت من‌میرم باید کاراشونو بکنم

کمتر برو عزیزم عین ی مهمون 

وقتی ام میری دقیقا مثل مهمون باش رو خودت کار کن 

2706