2733
2734

من پسرم یبوست داره   غنچه گل محمدی دم کردم بخوره حالا الان دیدم تو نت نوشته برای اسهال هم استفاده میشه

حالا موندم چه کنم؟؟؟؟ بهش بدم یا نه😩😩😩

لطفا اگه   بلدین راهنمایی کنین

درضمن واقعا برای یبوست تاثیر داره؟؟؟کسی تجربه داره؟؟؟؟

خدایا عاشقان را با غم عشق اشنا کن ز غمهای دگر غیر از غم عشقت رها کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توت منبع فیبره حتما بهش بده

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
2738

من خودم بعضا این مشکل رو دارم مایعات فراوان بهش بده مخصوصا اب معمولی سبزیجات مثل کاهو و خیار خیلی خوبه . آلو و انجیر هم که معجزه میکنه

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
همچین نوشتی گل سرخ گفتم حتما شوهرت با یه سبد گل رز سرخ سورپرایزت کرده... الو خیس کن بهش بده

عاشقتم😂😂😂😂😂😂😂

ببخشید بی ادبیه ولی شوهر من برا یبوستش رفته بود عطاری گل محمدی و برگ سنا بهش داده بود هردو رو با هم دم کردم بهش دادم به نیم ساعت نکشید شکمش کار کرد

خدا جونم ازت ممنونم به خاطر همه چی خیلی دوستت دارم 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
من خودم بعضا این مشکل رو دارم مایعات فراوان بهش بده مخصوصا اب معمولی سبزیجات مثل کاهو و خیار خیلی خو ...

ممنون عزیزم

سلام والا من هم شنیدم هم اینکه تجربه دارم که گل محمدی خیلی روون میکنه یه بار یه لیوان شربت گل محمدی ...

عزیز شزبت  گل محمدی

یا دم گرده گل محمدی

2706