2726

مثلا من عصر جدید خارج رو نگاه میکنم میبینم یه دختره اومد واسه خوانندگی ،،،یه لباس بلند هم پوشیده و اینقد عاقلانه رفتار میکنه و قشنگ میخونه پیش خودم میگم حداقل حداقل این بیست سالشه،،ولی میبینم میگه چهارده سالشه 

کلا خیلی دقت کردم ،،خیییلی زود عاقل و پخته میشن از لحاظ فکری و حرف زدن و لباس پوشیدن و همه چی؟؟

مثلا این سلنا گومز بیست و سه چهارسالش بیشتر نی،،از هفده هجده سالگی خوانندگی میکرده ولی یه جوری رفتار میکنه اصلا بهش نمیاد سنش کم باشه

ولی ایران دیدم دختره سیزده سالشه هنوز بلد نیست بند کفشش رو ببنده ،خیلی هم لوس و بچه گونه حرف میزنن و ناز و ادا

موافق نیستم

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چون کتاب می خونن 

چون با کتاب خوندن بزرگ میشن 

چون خانواده هاشون  قبل از بچه دار شدن ، چهار تا کتاب خوندن و مشاوره رفتن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

جالبه خیلیم افتخار میکنن با پزو مز میگن وااااای من ۱۴سالگی یاد نداشتم کبیرت  روشن کنم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

سیصد سال دیگه ماهم یاد میگیریم که بچه هامونو باید مستقل بار بیاریم نگران نباش

اینجا مامانها افتخارشون اینه که به هر ثانیه و جزییات بچه ها رسیدگی میکنن هر چیزی اندازه داره یه خرس گنده تحویل اجتماع میدیم که اگه نیم ساعت غذاش و دیر بدی گریه میکنه

دنیا پره از آدمهای بد با چهره های زیبا

چون اونا تویع محیط آزاد بزرگ میشن مثه ما نیس که۱۲سال بین دختروپسر دیوار میکشن بعد یهو باهم وارد دانشگاه میشن انقد جوگیرمیشن نمیدونن چیکار کنن توخارج بچه۱۸ساله کار میکنه ماله ماچی؟یه بچه۱۸ساله بخواد کارکنه هزارتا حرف پشت سرش میزنن

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊
2706